Yeni Hazırladığım Site

mehmet_haras

Yeni Üye

İçinde;

Elif-Ba
Tevcid
Namaz
Radyo-Tv
Kuran okuma-dinleme

ve çeşitli bölümler olacak bazıları hazır diğerlerini hazırlamaya devam ediyorum.

*

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
İkide bir hazırladığım siteler diye mesaj atıyorsunuz ama o sitelere bakdığımızda reklamdan baska bir şey olmadığını anlıyoruz . Lütfen bizimle site paylasımında bulunmayınız ihtiyac duyarsak mesaj olarak sorulur sizde biliyorsanız sölersiniz...

mehmet_haras

Yeni Üye
----------------------

Bedava sitelerden yer alarak hazırladığım siteleri tanıttım.

Herhangi bir şirketin reklamını kendi sitemde yapmadım.

-----------------------_________________________________________________
--------------------------

Kendi yaptığın ve içinde tek bir şirket reklamı dahi olmayan bedava sitelerimi tanıtamıyacaksam ....

Söylermisin ben burada birşeyler paylamıyacaksam siz neden bu forum sayfasını açtınız ki !!!!!!!!

Zorlaytırmayın kolaylaştırın (buyuruluyor) bende elimden geldiğince çalışıyorum.

Benim mesajlarımın hangisinde reklam var.

İnterneti kullanan herkesin işini kolaylaştıracak olanları buraya yazıyorum.

Hem reklam yapsam ne olacak dine muhalif olmadığı sürece.

Adam kuran-i kerim sitesiniı olduğu gibi kopyalayıp foruma eklemiş onunki reklam olmuyorda benimki mi

reklam oluyor. İkiyüzlü davranıyorsunuz. Hem ben onun gibi de yapmadım.

İşe yarayabilecek şeyler tavsiye ettim. İnsanlar dosya paylaşmak için Rapid kullanıyor oradanda genelde

belli zaman sonra siliniyor yada çeşitli sıkıntıları var. Bende kolaylık olsun diye www.esnips.com adresini

yazdım "Bu insanların hayatını kolaylaştırmaktır." İşe yarayan programları buraya yükleyip gerekli

programları aramak zorunda kalmasınlar diye kendi sayfamı yazdım.

--------------------------