üstteki kişiye dua etme oyunu...

molla_zehra

Well-known member
Ya Hazret-i Allah hadim kardeşimi mahrum ve ümitsizliğe yenilmiş bîçarelerden eyleme!

Ya Rab, mevhibe sağanaklarınla onu sırılsıklam hale getir.. ulûhiyetinin ve rubûbiyetinin sırlarını ona aç ve yüce katından göndereceğin inayet, sıyanet ve kilâetle ona te'yîd buyur...

amin..amin..amin..vesselam

kayýp_gül

Well-known member
Allahım bu kardeşimizin maddi ve manevi sıkıntılarını gider.imana ve kurana acılmıs kalbini cennetin kapısına varıncaya kadar kaydırma...

H

hadim

Misafir
ALLAHIM yukardaki kardeşimizin dünyevi ve uhrevi sıkıntılarını gider ve her iki cihanda aziz eyle utandırma.şüküt nimetinden hiçbir zaman ayırma.amin...

molla_zehra

Well-known member
"AFVEN HASRET KARDEŞ :)

YA HAZRET İ ALLAH!HASRET KARDEŞİN SIDK İLE GİRECEĞİ TÜM İŞLERİNDEN SIDK İLE ÇIKMASINI VE YARDIMCI BİR KUVVETLE DESTEKLENMESİNİ NASİP EYLE..AMİN

H

hadim

Misafir
kardeşlerim maddi ve manevi sıkıntılarım için bana dua edermisiniz?Allah hepinizden razı olsun...

molla_zehra

Well-known member
EYWALLAH TABİKİ HADİM KARDEŞİM DUAMDASIN İNŞ.Kİ ZATEN FORUMDAKİ TÜM KARDEŞLERİM DUALARIMDA HEP.SENDE BANA VE ABLAMA DUA ET :) _________________________________________________"EY RABBİM!RIZAN YOLUNDA HADİM KARDEŞİMİN ZAAFINI KUVVETLENDİR.ONU NASİYESİNDEN TUTUP HAYRA SEVK ET.İSLAM'I RIZASININ EN SON NOKTASI KIL.

YA RABB!HADİM KARDEŞİMİN HATALARINI,BİLMEDEN YAPTIKLARINI,SENİN ONDAN ÇOK DAHA İYİ BİLDİĞİN HALLERİNİ MAĞFİRET EYLE.

O SENDEN RAZI SENDE HADİM KARDEŞİMDEN RAZI OL VE RAZI OLDUKLARIN İLE HAŞR EYLE"
AMİN..AMİN..AMİN

H

hadim

Misafir
Amin!amin!amin!sağol Allah razı olsun özge kardeş.Rabbim bütün dualarını hayırlısıyla kabul etsin dünyada ve ahirette aziz ol inşallah...selamette kal

T

Tarihci19

Misafir
Ey Melik ve Muktedir Allah ım, hadim kulununu valideyniyle birlikte affet, hata yapmasına mahal verme, onu hizmette daim eyle, hayırlı ve bol rızık ver, ilmine kuvvet ver, gönlüne göre istediği gibi bir eş ve hayırlı evlatlar nasibeyle(zaten evliyse eş ten muaf olsun), merde dahi muhtac eyleme, sekeratı mevtte ferahlık ver, kabirde ve ahirette hesabı kolaylaştır, efendimizin şefaat edeceği kullardan olmasını nasibeyle, mahşer kalabalığında onu utandırma, efendimizle havza kevserinin başında buluşanlardan eyle... amin

ebrar172

Well-known member
Ey Rahman ve Rahim olan merhameti sonsuz olan ALLAH'ım Tarihci kardeşimize (inş cümlemize) bu dünyada ve bu dünyadan ayrılıp makamına geldiğinde senin rızanı ve efendimizin şefaatini almış olarak gelmeyi o dehşetli günde alnı ak borçsuz günahsız takva sahibi kullarından olmayı nasip eyle...seni seven, seninde sevdiğin merhametli ve adaletli bir eş nasip eyle...ve onlardan olacak soylarınında senin yolunda koşan hizmet ve ALLAH aşkıyla dolu hizmet erleri olmasını nasip eyle..onu ve ailesini ve bütün ümmet-i Muhammedi rızkından, rahmetinden, merhametinden, kerem ve lütfundan mahrum eyleme...Efendimizle cennet bahçelerinde hasbi-hal eylemeyi nasip eyle...Amin..

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
Ey Rahman ve Rahim olan merhameti sonsuz olan ALLAH'ım Tarihci kardeşimize (inş cümlemize) bu dünyada ve bu dünyadan ayrılıp makamına geldiğinde senin rızanı ve efendimizin şefaatini almış olarak gelmeyi o dehşetli günde alnı ak borçsuz günahsız takva sahibi kullarından olmayı nasip eyle...seni seven, seninde sevdiğin merhametli ve adaletli bir eş nasip eyle...ve onlardan olacak soylarınında senin yolunda koşan hizmet ve ALLAH aşkıyla dolu hizmet erleri olmasını nasip eyle..onu ve ailesini ve bütün ümmet-i Muhammedi rızkından, rahmetinden, merhametinden, kerem ve lütfundan mahrum eyleme...Efendimizle cennet bahçelerinde hasbi-hal eylemeyi nasip eyle...Amin..

amin amin amin binler amin güzel duan için Allah razı olsun..

H

hadim

Misafir
Tarihci ' Alıntı:
Ey Melik ve Muktedir Allah ım, hadim kulununu valideyniyle birlikte affet, hata yapmasına mahal verme, onu hizmette daim eyle, hayırlı ve bol rızık ver, ilmine kuvvet ver, gönlüne göre istediği gibi bir eş ve hayırlı evlatlar nasibeyle(zaten evliyse eş ten muaf olsun), merde dahi muhtac eyleme, sekeratı mevtte ferahlık ver, kabirde ve ahirette hesabı kolaylaştır, efendimizin şefaat edeceği kullardan olmasını nasibeyle, mahşer kalabalığında onu utandırma, efendimizle havza kevserinin başında buluşanlardan eyle... amin
Allah ebeden razı olsun kardeşim gönlümden geçenleri söylemişsin.Rabbim seninde gönlünden geçen dualarını en hayırlı şekilde versin amin amin amin...