uff fistiklara bak (13)

imported_eFTaL

Active member
dicle ' Alıntı:
olsun bizimki kadar degildir TÜRKİYEM başka ;)

üzme janları dicle.. :mad:
Tamam bizde her ne kadar şu üzerinde yaşadıgımız vatanın kıymetını bılemesekte..
grurla TÜRKİYELİYİM dıyoruz elhamdulıllah..
ama gurbetcilerimizi üzmekte olmaz demi ;)

buket

Active member
HİÇ ÖNEMLİ DEİL BEN ÇUVAL,ÇUVAL YOLLARIM YETER Kİ SİZLER İSTEYİN KARDEŞLERİM. :angel: BEN DE HEPİNİZE EN İYİSİNDEN YOLLUYOM YAKALAYIN..... ;) SON ANDA YETİŞTİN NEVZAT ABİ. ;)

imported_eFTaL

Active member
dicle ' Alıntı:
NEVZAT HİÇ KACIRMAZ SİZ YOLLAYIN ;D BENİM HÜSRANI ÜZMEK DEGİLKİ AMACIM (EFTAL) :(

yaff tamam ben bişi demıyom kımseye siz rahat rahat konusun inşallah
ya ben yalnış cümleler kuruyorum yada anlatılmak istenen yansımıyor
neyse vardır bır hayrı
artık bende ne dıyecegımı bılemıyorum..
desem bır türlü demesem 1000 türlü oluyor
seç begen aL aL aL ;D ;D
ben ne edem ;)

HaDiS

Active member
eFTaL ' Alıntı:
yaff tamam ben bişi demıyom kımseye siz rahat rahat konusun inşallah
ya ben yalnış cümleler kuruyorum yada anlatılmak istenen yansımıyor
neyse vardır bır hayrı
artık bende ne dıyecegımı bılemıyorum..
desem bır türlü demesem 1000 türlü oluyor
seç begen aL aL aL ;D ;D
ben ne edem ;)
yok EFTAL senin yanlış cümle falan kurdugun yok ben yanlış anlamadım birde olabilir hatalar biz canlılar için sen rahatına bak sorun yok inşAllah ;)

buket

Active member
HIIIIII ANLAŞILAN BİR TEK NEVZAT KARDEŞ GÖNDERDİĞİM FISTIKLARI ALACAK......?ŞANSLIYMIŞIN BÜTÜN BAĞ SENİN OLDU ;)

ahmetemin

Member
bence bu türlü başlık açılması uygun düşmemiş..katılmayabilirsiniz ama bana göre uygun olmamış..bu, kişilerin hislerini teşhire yönelik bir olta ya da ağ olarak değerlendirilebilir..sırf uyarı maksadlı girip yazı yazıyorum..benim espri anlayışım bunu kaldıramıyor,çok özür dilerim ama ben yine de size saygı duyuyorum..

Eyvàh!

Well-known member
ahmetemin ' Alıntı:
bence bu türlü başlık açılması uygun düşmemiş..katılmayabilirsiniz ama bana göre uygun olmamış..bu, kişilerin hislerini teşhire yönelik bir olta ya da ağ olarak değerlendirilebilir..sırf uyarı maksadlı girip yazı yazıyorum..benim espri anlayışım bunu kaldıramıyor,çok özür dilerim ama ben yine de size saygı duyuyorum..

espiri yapan olmadiki ::) ayrica teshirlik bi durum da yok nefsimiz neden hep art niyet arar bilmem ::)

besikteki bebek bile baksa foruma karikatur animasyon bolumunde olan hic bir sey icin yorum yapmaz bilirki karikatur animasyon !!! ahlak disi bir gosterim yok resim yok baslikta gayet normal

ayrica mende size saygi duyuyor ve konunun kapatilmasini rica ediyorum ...

dar goruslu olmamak umudu ile ....