TEVHID AILESI RİSALE OKUMA KAMPINDA :Var misin Yok musun?

ebrar172

Well-known member
hımm baktım listede adım yok...:028:
yahu illa varım mı yazmamız lazım ismimizi yazman için feza...:031:

çok kırıldım çok....:001:
ama gönlün olsun madem "varım"...

hayırlı uğurlu olsun tüm tevhid ailesine şimdiden...:)

ebrar172

Well-known member
çokmu zor varım demek ?... :D

hacaliii...:031:
şimdi konuyu kaynatmayalım mübarek...
ben varım dedim sonuçta...
icon10.gif

asıl mesele şu ki ; sizin isminizi göremedim listede...:p
ÇOK MU ZOR VARIM DEMEK....:028:

evet pek muhterem "risalesohbet net" üst düzey yöneticimiz cevabı alalım lütfen...:008:

Tambur

Well-known member
Arkadaşlar,ben din boyutuna daha yeni geçmiş biriyim...kısacası yola yeni giriyorum inş: ) Elimde Risale-i Nur'a ait hiç bir kitap yok...Reel hayatımda görüştüğüm Nur talebeleri var,onlar yollayacaklardı ama hala bir sonuç çıkmadı,daha doğrusu zamanlar uyuşmuyor...Elime ulaştığında bende katılırım inş...Ama söz vermiyorum,bunun sözü büyük çünkü.

bardak

Well-known member
Maaşallah sabah baktım kimse yoktu.Bereketli çekişmeli bi yarışma olacak sanırım. Ben de VARIM...

Bardak Vuslat Nimet nerdesiniz kızlaaaaar:031:

Burdayız can...Kaçtır sayfayı açıp açıp kapıyorum varım yazayım diye ama fazla okuyamassam korkusuyla kapatıyorum...

Fezapilotu abim beni çok okuyan bi gruba yazıverde dengeleri alt üst etmiyeyim o zaman...

Gülsah'ımı kıramam bende varım...;);)

Bende VUSLAT'la, nimetimi çağırıyorum nerdesiniz canlar...

Sizleri çok seviyorum..Rabb'im eksik etmesin benden...

Hayatınız boyunca hassas kalplerinize sahip çıksın Rabbim..Yollarınızdan dikenleri kaldırsın...Dünyada ve ahirette sevdiği kullarından olasınız canısılar...

Baki muhabbetle..

.

FaKiR

Meþveret Bþk.
Slm aleyküm kardeşlerim sitede yeniyim, çok faydalanıyorum Rabbim Siteyi kuranlardan ebeden razı olsun inşl.Bende bu davete icabet etmek istiyorum, Rabbim utandırmasın Risalei Nurun hakkını veren kullardan eylesin. Okuduğunu anlamayı anladığını yaşamayı ve başkalarına anlatmayı nasip etsin inşl. Dualarınızı da bekliyorum biraz rahatsızım.Allah cümlemizi muvaffak eylesin inşl. AMİN

ve aleykum selam topraktoprak kardes, Rabbim Yar ve yardimciniz olsun, Safi ismiyle tecelli etsin , bizleri tesvik amacli katiliginiz icinde sagolun, Allah razi olsun.

hımm baktım listede adım yok...:028:
yahu illa varım mı yazmamız lazım ismimizi yazman için feza...:031:
çok kırıldım çok....:001:
ama gönlün olsun madem "varım"...

hayırlı uğurlu olsun tüm tevhid ailesine şimdiden...:)

Kizmayin Hocam, :) ekliyorum isminizi listeye insallah

BENSİZ OLMAZ BEN ZATEN VARIM LEMALAR(456 SF)
, MEKTUBAT (503 SYF) OKURUM SİMDİDEN YAZIN :dft001::K:
Sensiz zaten olmaz Garibim, ama simdiden sayi belirterek rakiplerini korkutmaya calisma :)

beni çok okuyan birinin gurubuna yerleştirin abi garipi geçmem lazım:D

Arkadaslar, gruplari kura ile belirleyip, gecen yarismalardaki sonuclari degerlendirerek gruplari dengelemeye calisacagiz insallah.

arkadaslar bende katılmak istıyorum risalei nur okumaya
Rabbim muvaffak eylesin sedefy kardes, sizinde isminizi ekledim ins.