Sorunlarim mevcut

DAVAMÞEHADET

Well-known member
DEĞERLİ YÖNETİCİ KARDEŞLERİM birincisi hatalı olmadığım halde hala profilim kapalı...ikincisi şifreniz 105 günden daha eski olduğu için yenilemeniz gerekir dednildi şifremi değiştirdim şimdi de aktifleşmemiş üye deniliyor...ayrıca bayanlar bölümüne kayıt yaptırmıştım lakin sunucu değişti diye giremedim bunu yöneticilere bildirdim belki aylar oldu bir değiştirme mevcut değil...profil kapalı diye tekrardan yönetime bildiremedim durumu...yardım ederseniz sevinirim inşallah...selametle

Huseyni

Müdavim
Profilinizin kapanma sebebi daha önce de bildirildi.
Diğer problemler site sorunlarından kaynaklanıyor olabilir onlarla ilgileneceğiz.

DAVAMÞEHADET

Well-known member
BENDE ONU AÇIKLADIM HÜSEYNİ KARDEŞİM...harp kardeşe herhangi bir seviyesiz yazı göndermedim onun sözlerine rağmen...bir konuda konuşmak üzere adresini istedim...müekked kardeşe de yanlış olan herhangi bir şey demedim...bunlara rağmen bu kadar uzatmanız adaletin ihlal edildiğinin göstergesidir...açıkçası sizlere hiç yakıştırmadım...saklanılacak birşeyim yok işte buyrun yazdım eminim ki profilimi kapama sebeleri olarak bunları gördünüz alnım açık ve açıklamalarım da bunlar işte...daha ayrıntı isterseniz hazırım...

bu arada değerli talha kardeşim üç link geldi üçünüde tıkladım ama malasef geçersiz url diyor her defasında...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

DAVAMÞEHADET

Well-known member
talha kardeş benim hiçbirşey umurmda değil hatta ebedi kapatın farketmez...lakin siz değerli kardeşlerin ortada birşey yokken böyle yapması beni üzüyor...tabi size göre harp kardeşin onca sözlerine karşı verdiğim sakin cevaplar,bildiği halde bilmeden konuşan birinin bayan olduğunu bildiğim için mesenesini almak istemem,müekked kardeşin bir sorusunu uygun bir dille yanıtlamam suçsa tamam kapalı tutun...
ben birşey için istemi,yorum böyle sorunlarım oluyor bildiremiyorum konu açmak zorunda kalıyorum artık tüm sorunlarım için ben de harp kardeş gibi konu açacağım :)
tekrar tekrar denedim talha kardeş ama olmadı üç link geliyo üçünü de tıklıyorum....

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
talha kardeş benim hiçbirşey umurmda değil hatta ebedi kapatın farketmez...lakin siz değerli kardeşlerin ortada birşey yokken böyle yapması beni üzüyor...tabi size göre harp kardeşin onca sözlerine karşı verdiğim sakin cevaplar,bildiği halde bilmeden konuşan birinin bayan olduğunu bildiğim için mesenesini almak istemem,müekked kardeşin bir sorusunu uygun bir dille yanıtlamam suçsa tamam kapalı tutun...
ben birşey için istemi,yorum böyle sorunlarım oluyor bildiremiyorum konu açmak zorunda kalıyorum artık tüm sorunlarım için ben de harp kardeş gibi konu açacağım :)
tekrar tekrar denedim talha kardeş ama olmadı üç link geliyo üçünü de tıklıyorum....

Kardeş bu profil meselesini kapatalım..

Olmayan nedir* aktifleştirme başarılı olmuş.

DAVAMÞEHADET

Well-known member
tamam kardeşim ben kapatırım inşallah rabbim de kapatır
evet olmuş en son denememde yapabildim demek :)
çok teşekkürler...rabbim ebeden razı olsun inşallah....her daim selamette kalınız...