Siteye Girişler,Çıkışlar Burdan

mihrimah

Well-known member
oyy oyy nurum gelmis hosgelmis sefalar getirmis merak ettim seni nasil gecti imtihanin

sorma abla ecel terleri döktüm bugün ben ki hiç heyecan nedir bilmem hayatımda hiç bu kadar zor bir gün geçirmedim.Tevekkeltü alallah dedim elh. 9 aylık emeğimin sonunda Allahın izniyle inş. güzel geçti. ..Hamd olsun Allah'a elfi elfi şükür:) Bu güzellikte mutluluğumu artırdı maşl.

Zeyhak aleyküm selam rahmetullahi ve beraketühü ebeden daimen hoşgeldin:)

Allah razı olsun kardeş hoş buldum inş.:)

zeyhak_

Well-known member
sorma abla ecel terleri döktüm bugün ben ki hiç heyecan nedir bilmem hayatımda hiç bu kadar zor bir gün geçirmedim.Tevekkeltü alallah dedim elh. 9 aylık emeğimin sonunda Allahın izniyle inş. güzel geçti. ..Hamd olsun Allah'a elfi elfi şükür:) Bu güzellikte mutluluğumu artırdı maşl.

Allah razı olsun kardeş hoş buldum inş.:)

hamolsun can Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah nurum

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ

Cok sukur sevindim Allah insaAllah hakkinda hayirli olan neyse nasilsa onu versin