Senden Sonra Kim Acaba?

mübtela1

Well-known member
Cevap: sEn DeN sOnRa KiM AcAbA???

geç gelmiş tez gitmiş gibi olacağım ama :) uyku bastırdı birden en güzele emanetsiniz hayırlı geceler , Allah rahatlık versin kardeşlerim dua ile. . .

Müekked

Well-known member

Hım. Harp hocam maşallah. biraz dinlenin yorulmayın fazla. Sabretmek lazım... Sizinle cihad edeceğiz daha pek muhterem abiciğm.

harp

Well-known member

Hım. Harp hocam maşallah. biraz dinlenin yorulmayın fazla. Sabretmek lazım... Sizinle cihad edeceğiz daha pek muhterem abiciğm.
nasıl yani ..............hocam..........benimle neden niye cihad yapacaksınız anlayamadım daha net anlaşılır konuşur musunuz???siz böyle her gördüğünüz insana sizinle cihada savaşa harpe devam edeceğiz mi diyorsunuz ben sizi tanıyorum dolayısıla da tanımadığım kişilerle cihad yapmayız ne aynı safta yada karşı tarafta olsanız bile ..tabi şöyle birşey var bizim her zaman iyi insanlar dostumuzdur ama teşkilatımıza yoldan adam toplamıyoruz teşklatımızdaki adamların hepsi özel eğitimli komandolardan askerlerden ve özel harekat kuvvetlerinden oluşuyor ayrıca katılmak için tam 10* yıl afrikadaki karargahlarımızda özel harp eğitimi bomba eğitimi silah c4 a4 tnt ve el bombası küçük silah eğiti ayrıca glock markajlı markalı silah bakım onarım eğitimi ayrıca büyük ak4 7 ruzi eğitimi ayrıca suda kaç saniye dayanabiliyor diye o adamı eğitiyoruz eğitimlerde bizzat özel eğitilmiş komandolar yer alıyor onlar askerlere eğitim veriyor....selametle ...

harp

Well-known member
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

benden sonra hüseyni başkanım yaz<abilir............\kısa bir notta yazayım ...."Ey iman edenler! Siz kendinize bakın, siz doğru yolda iseniz, herhangi bir sapkın kimse size zarar veremez..İnsanların en âcizi dua etmeyen, en cimrisi de SeLam vermeyendir.)