seLamun aLeyKum

SaYa

Well-known member
EsseLamun aLeyKum KardesLerim. Ben asLnda bu Forumun bir üYesiYdim FaKat isim benzerliqinden doLayı bir KarasıKLıK cıKacaqını düsündüqümden doLayı tekrar bir hesap acmaK istedim. önceKi Kullanıcı adım VuSLaT idi. yaLnız Forumda VUSLAT isimde basKa bir Kardesmiz war. Tamamen biLqisizce o hesabı acTıqım yani o nicKin kullanıldıqını biLmediqim icin o hesabı acmıs buLunmaKtaydım. Artık bu hesap sayesinde Forumdan FaydaLanmak istiorm simdiden Allah cümLemizden razı oLsn seLam ve dua iLe.. :021:

hayırlı olsun hoş geldiniz... çiçekler hep güzellikleri simgeler... ama siz başına bela eklemişiniz :)

AhmeT_

Active member
tüm yenı gelen ablaların ve abilerin ellerinden operım hos geldınız ins. bu siteden birseyler ogrenebilirseniz ne mutlu sıze selam ve dua ıle

Hoş gelmişsiniz safalar getirmişsiniz
lakin sizlere bir sualim olucak bir mahsuru yoksa tabiki
Neden bu ismi tercih ettiniz ? Yani Bela çiçeği var mıdır? Sadece biraz garipsedim
Yanliş anlamayın sizleri değil, ismi garipsedim...

BeLa Ciceqi

Well-known member
bela cicegi öğrenecegin seyler ılerde sende cocuklarına ögretırsın bu da bole surer

Allah'ın izNiyLe o Da oLur :)

Hoş gelmişsiniz safalar getirmişsiniz
lakin sizlere bir sualim olucak bir mahsuru yoksa tabiki
Neden bu ismi tercih ettiniz ? Yani Bela çiçeği var mıdır? Sadece biraz garipsedim
Yanliş anlamayın sizleri değil, ismi garipsedim...

estağfurullah eFndm.. bu ismin asLnda bi anLamı yoK yani sıradan bi isim diYebiLiriz.. FaKat beLa deniLdiqinde qeneLde Kötü birseyLer uYanır Kafalarımızda ancaK beLa (anLayabiLene, FarkedebiLene) asLnda hediye oLabiLir.. bu yüzden hediYe ciceqi oLaraK KabuL ettiqim icin ben bu ismi uyqun qördüm :) qaripsemeniz cok doqaL bu arada hosbuLdm :)

Allah'ın izNiyLe o Da oLur :)

estağfurullah eFndm.. bu ismin asLnda bi anLamı yoK yani sıradan bi isim diYebiLiriz.. FaKat beLa deniLdiqinde qeneLde Kötü birseyLer uYanır Kafalarımızda ancaK beLa (anLayabiLene, FarkedebiLene) asLnda hediye oLabiLir.. bu yüzden hediYe ciceqi oLaraK KabuL ettiqim icin ben bu ismi uyqun qördüm :) qaripsemeniz cok doqaL bu arada hosbuLdm :)

konuya gayet farklı ve aynı zamanda güzel bir yönden yaklaşmışsınız
Güzel gören güzel düşünür ,güzel düşünen hayatından lezzet alır ..düsturunu rehber edinmişsiniz maşaallah
Tebrik ederim!!!