selamün aleyküm arkadaşlar

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Cevap: Allah rizaligi icin kardes,ler musibet bu

Arkadaşım dilinizden anladığım kadarıyla mesaj yerine telefon ile konuşmayı istiyorsunuz. Ne için kiminle telefon ile konuşmak istiyorsunuz ?

FaKiR

Meþveret Bþk.
Cevap: Allah rizaligi icin kardes,ler musibet bu

Agabey, arkadas rusyada risale sohbetlerine katilmak istiyor :) .Mail adresi hatali oldugundan tarafimizdan gönderilen mesajlar kardese ulasmiyor sanirim.

abdurohim

Member
Assalamu aleykum ebeden daima

Kardes,ler Fezapilotu kardes,a adresimi go'nderin INS,Allah c,inki Interneta calis,is,ima imkan az Ben diger mail adresimi go'nderipmen benim adresim kardes,ler. Fezapilotu kardes,im s,i adresa xabar go,ndersin Islam14130@mail.ru

abdurohim

Member
Yardim

Selam alekum Kardes,ler ne oluyor nasil bilmiyorsiniz ne icin yardimci olmuyorsiniz fezapilotu....kardes,imiz mail.ruadresa go'nderdim olmuyor adresi hata vergen soylediler ...kardes,im s,u mail.ruya go'ndermokci oldug'unuz adresi profilima go'nderin .fezapilotu..kardes,miz bilgisaray sitesi ile muharaba yapin diyorler .nuktepira..kardes,im gendiniz yapin benim profilima go'nderin diyorim interneta calis,is,ima imkanim az diyorim Turkcani iyi bilmeymen cep ile cals,iyorim param tamam oluyor Allah rizasi icin diyorim ya. yardimci Olun INS,AAllah kardesler bu mesecimi ..fezapilotu..,..nuktepira..kardes,mize go'nderin imkanimyok go'nderis,a. Gunden gune ahvalim ag'ir oluyor sonuyatan g'uncaya benziyorim derssiz.derssiz hissiyatler dunyaya c,evirilecek sonre insan g'eflet zelaleta gidecek senin rehmetinden ayrilsem sonra bende ne var Allahim ,risaleinurden ayrilsem kelbim ne olacak Allahim ,Ben hayalen aradim dunyani iymanimi nasil kurtaracag'im diye hayal alemimde go'rdum risaleinurden diger iymanni kurtaradigen s,eyi go'rebilmedim.Allahim hepsimizi riseinur kedrini munasib kadrles,e nasib eylesin amin