Saban ayı münasebetiyle Cevşenü'l Kebir Hatim programını başlatmış bulunuyoruz.

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Esselâmü aleyküm ve rahmetullàhi ve bedrekâtühü ebeden daimen.

Muhterem kardesler;

Saban
ayı münasebetiyle Cevşenü'l Kebir Hatim programını başlatmış bulunuyoruz.
Katılmak isteyen kardeşler, Asağıda boş görünen bölümlerden seçip hatime katilabilirler ...
Allah kabul ve makbul eylesin.
Amin.

Allah cümlemizi Peygamber Efendimiz'in A.s.m.şefaatine nail kılsın.
Rabbim razı olduğu kullardan eyleyip Cennetiyle cemâliyle cümlemizi müşerref eylesin...amin

1. Cevşenü'l Kebir Hatmimiz

1. Sûreler:.......................................... ...............................................Hüda
2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ............................Fa kir
3. Evrâd-ı Kudsiyye.......................................... .............................Huseyni
4. Delâili'n-Nur............................................... ................................memluk.
5. Sekîne, Münacât-ı VeyselKaranî, İsm-iAzam duaları.........tebliğ
6. Münâcatü'l-Kur'ân (Fatiha-Yasin).........................................merih
7. Münâcatü'l-Kur'ân ( Yasin- Nas)...........................................pendüender
8. Tahmîdiye......................................... .........................................Talha
9. Hulâsatü'l-Hulâsa............................................ ........................ukbaa
10.Tazarru ve Niyâz............................................. .......................Abdullah
..

2. Cevşenü'l Kebir Hatmimiz

1. Sûreler:.......................................... ...............................................Baharyaren
2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ............................Baharyaren

3. Evrâd-ı Kudsiyye.......................................... .............................
kenz-i mahfi

4. Delâili'n-Nur............................................... ................................
kenz-i mahfi

5. Sekîne, Münacât-ı VeyselKaranî, İsm-iAzam duaları.........
kenz-i mahfi

6. Münâcatü'l-Kur'ân (Fatiha-Yasin).........................................
kenz-i mahfi

7. Münâcatü'l-Kur'ân ( Yasin- Nas)...........................................
kenz-i mahfi
8. Tahmîdiye......................................... ...........................................
heysem

9. Hulâsatü'l-Hulâsa............................................ ...........................
heysem

10.Tazarru ve Niyâz............................................. ..........................
heysem

3. Cevşenü'l Kebir Hatmimiz

1. Sûreler:.......................................... ...............................................yüsranur
2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ............................yüsranur
3. Evrâd-ı Kudsiyye.......................................... .............................yüsranur
4. Delâili'n-Nur............................................... ................................yüsranur
5. Sekîne, Münacât-ı VeyselKaranî, İsm-iAzam duaları.........yüsranur
6. Münâcatü'l-Kur'ân (Fatiha-Yasin).........................................yüsranur
7. Münâcatü'l-Kur'ân ( Yasin- Nas)...........................................yüsranur
8. Tahmîdiye......................................... ...........................................yüsranur
9. Hulâsatü'l-Hulâsa............................................ ...........................yüsranur
10.Tazarru ve Niyâz............................................. ..........................
yüsranur

4. Cevşenü'l Kebir Hatmimiz

1. Sûreler:.......................................... ...............................................
Alinacak
2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ..............................Kasif
3. Evrâd-ı Kudsiyye.......................................... .............................Kasif
4. Delâili'n-Nur............................................... ................................Kasif
5. Sekîne, Münacât-ı VeyselKaranî, İsm-iAzam duaları.........Kasif
6. Münâcatü'l-Kur'ân (Fatiha-Yasin).........................................Kasif
7. Münâcatü'l-Kur'ân ( Yasin- Nas)...........................................Kasif
8. Tahmîdiye......................................... ...........................................Kasif
9. Hulâsatü'l-Hulâsa............................................ ...........................Kasif
10.Tazarru ve Niyâz............................................. ..........................Kasif

Son düzenleme:

yüsranur

New member
Cevap: Salavat-i Serif kampanyasi

Selamun aleykum.şaban ayı içerisindeki cevşen hatmi için 10 adet hatim talep ediyorum.Allah böyle güzelliklere sebep olanlardan ebeden razı olsun.Duaları makbul olan kullardan olmak dileğiyle....amin inşallah...Esselamun aleykum ve rahmetullah ve berekatuhu...Dua ile

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Cevap: Salavat-i Serif kampanyasi

Selamun aleykum.şaban ayı içerisindeki cevşen hatmi için 10 adet hatim talep ediyorum.Allah böyle güzelliklere sebep olanlardan ebeden razı olsun.Duaları makbul olan kullardan olmak dileğiyle....amin inşallah...Esselamun aleykum ve rahmetullah ve berekatuhu...Dua ile

Ve Aleyküm selam kardesim..

Masallah kardesim Rabbimin rahmeti, bereketi, selameti,hidayeti, inayeti,
ihlası, ihsanı, nuru siz Kardeşlerimizin üzerine olsun, Adiniza 10 adet cevşen hatmi kaydedilmistir insallah...

Dua,larinizda bu garibide unutmayin insallah..

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Selamün Aleyküm..

Yüsyanur Kardesim sen 10 hatim derken herhalde assagidaki gibi bir hatimi kastettin herhalde yanlissam düzeltin lütfen...

3. Cevşenü'l Kebir Hatmimiz

1. Sûreler:.......................................... ...............................................yüsranur
2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ............................yüsranur
3. Evrâd-ı Kudsiyye.......................................... .............................yüsranur
4. Delâili'n-Nur............................................... ................................yüsranur
5. Sekîne, Münacât-ı VeyselKaranî, İsm-iAzam duaları.........yüsranur
6. Münâcatü'l-Kur'ân (Fatiha-Yasin).........................................yüsranur
7. Münâcatü'l-Kur'ân ( Yasin- Nas)...........................................yüsranur
8. Tahmîdiye......................................... ...........................................yüsranur
9. Hulâsatü'l-Hulâsa............................................ ...........................yüsranur
yüsranur

yüsranur

New member
Esselamu aleykum ve rahmetullah ve berekatuhu risale forumdaki bütün din kareşlerim.öncelikle hepinizin berat kandilini kutlar ümmeti Muhammet olarak bütün günahlarımızdan berat etmeyi Şanı Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.Ben cevşen hatminde 100 hizplik duayı okuyordum hep.ama doğru cevşen hatmi yukardaki gibi.Yanlış anlaşılma oldu ama demek ki Rabbim okumamı istiyor.Büyük cevşenden okuyacağım inşallah.Yüce Rabbim bu berat gecesinde dini hakkıyla yaşayabilmek için güç kuvvet versin.Allah vesile olanlardan ebeden razı olsun.dualarınızda beni de unutmamanız dileği ile.hayırlı kandiller...

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Selamün Aleyküm.

ALLAHrazi ve memnun olsun senden kardesim demekki nasibinize buymus Rabbim okuma kolayligi versin insallah Kandiliniz mubarek olsun..

baharyaren

Member
2. Cevşenü'l Kebir Hatmimiz

1. Sûreler:.......................................... ...............................................Alinacak
2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ............................Alinacak

alabilir miyim?

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
3 hatim programı da tamam alındı, başka bir hatim yapılacak mı?

Yeni Hatimimiz acilmistir kardeslerimizin katilimini bekleriz insallah....

1. Sûreler:.......................................... ...............................................
Alinacak

2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ..............................Alinacak
3. Evrâd-ı Kudsiyye.......................................... .............................Alinacak
4. Delâili'n-Nur............................................... ................................Alinacak
5. Sekîne, Münacât-ı VeyselKaranî, İsm-iAzam duaları.........Alinacak
6. Münâcatü'l-Kur'ân (Fatiha-Yasin).........................................pendüender
7. Münâcatü'l-Kur'ân ( Yasin- Nas)...........................................pendüender
8. Tahmîdiye......................................... ...........................................Alinacak
9. Hulâsatü'l-Hulâsa............................................ ...........................Alinacak
10.Tazarru ve Niyâz............................................. ..........................Alinacak

Moderatör tarafında düzenlendi:

kasif1

Well-known member
4.cevşenden

2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ............................

3. Evrâd-ı Kudsiyye.......................................... ..........................
4. Delâili'n-Nur............................................... ..............................
5. Sekîne, Münacât-ı VeyselKaranî, İsm-iAzam duaları......
6. Münâcatü'l-Kur'ân (Fatiha-Yasin)...................................
7. Münâcatü'l-Kur'ân ( Yasin- Nas)........................................
8. Tahmîdiye......................................... ...................................
9. Hulâsatü'l-Hulâsa............................................ .........................10.Tazarru ve Niyâz............................................. ............
alıyorum...

Son düzenleme:

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
4.cevşenden

2. Cevşenü'l-Kebîr............................................. ............................

3. Evrâd-ı Kudsiyye.......................................... ..........................
4. Delâili'n-Nur............................................... ..............................
5. Sekîne, Münacât-ı VeyselKaranî, İsm-iAzam duaları......
6. Münâcatü'l-Kur'ân (Fatiha-Yasin)...................................
7. Münâcatü'l-Kur'ân ( Yasin- Nas)........................................
8. Tahmîdiye......................................... ...................................
9. Hulâsatü'l-Hulâsa............................................ .........................10.Tazarru ve Niyâz............................................. ............
alıyorum...

Allah razi olsun kasif kardesim selam ve dua ile..

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
.

Selamün Aleyküm..

Saban ayı münasebetiyle Cevşenü'l Kebir Hatim programına katilan cümle kardeslerimizden rabbim razi ve memnun olsun
Kardesler bu mubarek ayda 3 Adet hatim indirmis bulunmaktayiz 4.düncü hatimden yanlizca süreler kalmistir nasiplisini aramaktadir bununla beraber bereketli bir ayi geride birakmaktayiz mubarek ramazan ayi Cevşenü'l Kebir Hatim programında bulusmak üzere dualarda bulunalim insallah...

Ramazanda hatimlerle
pendüender kardesim ilgilenecek nasip olursa bu aciz silayi rahim yapacak simdiden hakkinizi helal edin.. selam ve dua ile cümleten hayirli ramazanlar..

1. Sûreler:.......................................... ...............................................Alinacak

kasif1

Well-known member

1. Sûreleri alıyorum.
ramazan ayı cevşen hatmi açılmamış galiba.
açılırsa 1 tam hatim alıyorum.hayırlı ramazanlar