risaleforum.net ile nasıl tanıştınız? :)

Sitemizi kimin veya hangi vesile ile buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    59

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Ynt: Sitemizi Kim Tavsiye Etti?

ama sanki bir zıtlık var ilk sıkda diyorki arkadasım tavsiye etti son ıkda da diyor mubareğin biri tavsiye etti ikisini mukayaese eder isek arkadasım tavsiye etti ama mübarek değildi diyorsanız son sıkkı işaretlemelisiniz mübarek değilse nasıl seni hayra davet ederki :s

Nevzatt

Well-known member

mahvoldu anket iyice karıştı gibi :) hep Kalem abinin yüzünden :) kimi arkadaş diyordur belki, kimi mubarek olamazmı :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

Nevzatt ' Alıntı:
mahvoldu anket iyice karıştı gibi :) hep Kalem abinin yüzünden :) kimi arkadaş diyordur belki, kimi mubarek olamazmı :)
Yok mubarek mahvolmadı tam isabet oldu :D

20 kişi oy kullanmış cok guzel ama inşallah sayıları dahada artar...

işci:siteyi tamamen zuhurata tabi olarak buldum.RABBİM bu acizi muhabbet üzere yaratmışki sizin gibi değerli kardeşlerle buluşturdu. bu fakir kardşiniz busitede devamlı meşveret yapmak istiyor gerek sanal alemde dostluk kurmak gerekse nefsülemirde muhabbet etmek ister .sizlere soracağım çok sorularım olacak tabiki cevablar RİSALE-İ NUR dan olacak .Tabiki çoğumuz risalelleri bilebiliriz uyglanmış yaşanmış gerçeklerin sonuclarına ihtiyacım var.sizlerden cevab alablirsem hemen meselelerimize başlayabliriz.kardeşiniz KARABÜK TEN İŞCİ ORHAN Nurlu hayat yaşama dileği ile ALLAHA EMANET OLUN

Nevzatt

Well-known member

hoş geldin orhan aydoğan inşalllh kardeşim sizi sohbet kanalımızada bekleriz inşallh.sizde Allaha emanet olun inşallh

KaLeM

Active member

Hoş geldiniz kardeşim, sitemiz sohbet kanalımız herkese herkeseye göredir, işçi dişçi talebe mühendis gayri müslim
kim ne olursa olsun buyursun inşallah, Allah cümlemizden razı olsun, sorularınızı geciktirmeyin.,

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

orhan aydoğan ' Alıntı:
işci:siteyi tamamen zuhurata tabi olarak buldum.RABBİM bu acizi muhabbet üzere yaratmışki sizin gibi değerli kardeşlerle buluşturdu. bu fakir kardşiniz busitede devamlı meşveret yapmak istiyor gerek sanal alemde dostluk kurmak gerekse nefsülemirde muhabbet etmek ister .sizlere soracağım çok sorularım olacak tabiki cevablar RİSALE-İ NUR dan olacak .Tabiki çoğumuz risalelleri bilebiliriz uyglanmış yaşanmış gerçeklerin sonuclarına ihtiyacım var.sizlerden cevab alablirsem hemen meselelerimize başlayabliriz.kardeşiniz KARABÜK TEN İŞCİ ORHAN Nurlu hayat yaşama dileği ile ALLAHA EMANET OLUN

Evvela ;
ve aleykumselam

amin amin amin...

Güyâ şu güneş bizlerle konuşuyor. Der: "Ey kardeşlerimiz! Tevahhuşla sıkılmayınız. Ehlen sehlen, merhaba, hoş teşrif ettiniz. Menzil sizin; ben bir mumdâr-ı şehnâz.

"Ben de sizin gibiyim; fakat sâfî, isyansız, mutî bir hizmetkârım. O Zât-ı Ehad-i Samed ki, mahz-ı rahmetiyle hizmetinize beni musahhar-ı pürnur etmiş. Benden hararet, ziyâ; sizden namaz ve niyaz."

Yahu, bakın kamere. Yıldızlarla denizler, herbiri de kendine mahsus birer lisânla, "Ehlen sehlen, merhaba," derler. "Hoş geldiniz, bizi tanımaz mısınız?" ( Sözler | Lemeât )

Saniyen Değerli kardeşimiz Orhan mesleğimiz itibariyle elbette umduklarınıza beraber ilahımız Rabbilalemin ulastıracakdır...

Garib

Well-known member

;OKULDA BİR ARKADAŞIM DEDİ SİZİN NURCULARIN SİTESİ ACILMIŞ GÖRMEDİNMİ ANA DEDİM SÖYLEYENE DİİL SÖYLETENE BAK..........HEHE
YAF AMA İNŞ MÜBAREK OLUR DİMİ DUA LAZIM

LaLe

New member

dua lazım haklısınız dua kulluğun sırrıdır. bu arada dua bahçesi oluşturalımmı ne dersiniz