RİSALEFORUM Ailesi RİSALE Okuma Kampına Gidiyor !!

heysem

Well-known member
nuktepira size meil atmistim hatta sizde cevap yollamistiniz ama ismim yine zikredilmis neyse burayada yazmak varmis nasipte :)

10.sözün besinci hakikatindan 24. söze kadar okudum biiznillah. grup arkadaslarim hakklarini helal eder insALLAH.

evvab

Well-known member
Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum böyle güzelliklere bizide dahil ettiğiniz için.Ben 23. söz,24.söz ve25. sözünİKİNCİ ŞULE sinden Beşinci Meziyet-i Cezalet ekadar okudum.(sayfa 289 dan 391 e kadar) ayrıca Tarihçe-i hayat dan İlk hayat dan başladım Bediüzzamanın ,Şarkdaki aşairle muhavere ve münazaralarından bir kaç misalden sekizinci mani nin sonuna kadar okudum.(sayfa 30 dan 91.sayfanın sonuna kadar)Gurup arkadaşlarım haklarını helal etsinler.

akna

Well-known member
yarın bildirilecek sanırım
lakin sayfa sayısı olarak değilde
okuduğumuz bölümleri kısım kısım söylesek daha iyi olmaz mı? (misal: 6. sözden 11. söze kadar, 8. mektuptan 18. mektuba kadar)
zaten kitaplarda her bölüm belirli başlıklar altında
çünkü külliyatta her yayınevi birbirini tutmuyor, kaldı ki internetten okuyan kardeşlerimizde az değil..
adaletsizlik olmasın değil mi?

ama herkesin okuduğu yeri hesaplamakta hem vakit alır hem meşakkatli olabilir
bu benim acizane şahsi fikrim nuktepira abi aydınlatıcaktır elbet ..

çok özürdilerim bu mesajı yazmadan önce ilk mesajı okumamıştım
halbuki nuktepira hocam zaten aydınlatmış
tevafuken yeni baktım, fikir hırsızlığı yapmış gibi hissettim
hakkınızı helal edin inşaAllah

Zuhr

Talebe
çok özürdilerim bu mesajı yazmadan önce ilk mesajı okumamıştım
halbuki nuktepira hocam zaten aydınlatmış
tevafuken yeni baktım, fikir hırsızlığı yapmış gibi hissettim
hakkınızı helal edin inşaAllah

estağfirullah varsa helal olsun, hem belki doğru yöntem kullanıldığına bir işaret oldu bu :)

Selamün Aleyküm...

toprakk kardeşim lemalardan 20 sayfa okumuş:)kendisi işleri dolayısıyla aramıza katılamadığından bana bu vekaleti vermiş olup gerekli bilgiyi siz pek muhterem kardeşlerime iletmemi istedi.

saygılarımla...:)

teşekkür ederiz efendim :) toprakk a da selamlarımızı iletiniz inşallah :)

Zuhr

Talebe
sonuçları elimize ulaşmayan kardeşlerimiz olduğundan gurub bazlı değerlendirmemiz adil sonuçlar vermiyor, bu değerlendirmeyi devre dışı bırakıyor
ve ilk beşimizi açıklıyoruz !!

960 sahife ile beşincimiz

Makbule

495m98apwxdih47dt1.gif

1038 sahife ile dördüncümüz

turab

495m98apwxdih47dt1.gif

1419 sahife ile üçüncümüz

müdavim

495m98apwxdih47dt1.gif

1798 sahife ile ikincimiz

Hümeyra

495m98apwxdih47dt1.gif

veee ...

2088 sahife ile

birincimiz

Tefani

495m98apwxdih47dt1.gif

katılan tüm kardeşlerimizi can-ı gönülden tebrik eder
feyzimizin istifademizin daim olmasını Cenab-ı Hak dan niyaz ederiz
yaşayanlardan ve muhafaza edenlerden eylesin inşallah

:037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037:​

Turab3

Well-known member
Maşallah barekallah...tefani kardeşim başta olmak üzere tüm okuyan ve katılan kardeşlerime aynı şevkin ve nurun gönüllerine ebedi yerleşmesini bu mübarek gecede temenni ederim.Allah razı olsun bu güzelliklere vesile olandan da okuyandan da...:)

heysem

Well-known member
Masaallah barekallah , Tefani kardes basta olmak üzere bütün kardeslerimi tebrik ederim ayrica böyle faydali bir program yapan ve bizlerinde okumasina vesile olanlarada cok tesekkur ediyorum. "ALLAH" c.c hepinizden razi olsun.