RİSALEFORUM Ailesi RİSALE Okuma Kampına Gidiyor !!

FaKiR

Meþveret Bþk.
sonuçları elimize ulaşmayan kardeşlerimiz olduğundan gurub bazlı değerlendirmemiz adil sonuçlar vermiyor, bu değerlendirmeyi devre dışı bırakıyor
ve ilk beşimizi açıklıyoruz !!

960 sahife ile beşincimiz

Makbule

495m98apwxdih47dt1.gif

1038 sahife ile dördüncümüz

turab

495m98apwxdih47dt1.gif

1419 sahife ile üçüncümüz

müdavim

495m98apwxdih47dt1.gif

1798 sahife ile ikincimiz

Hümeyra

495m98apwxdih47dt1.gif

veee ...

2088 sahife ile

birincimiz

Tefani

495m98apwxdih47dt1.gif

katılan tüm kardeşlerimizi can-ı gönülden tebrik eder
feyzimizin istifademizin daim olmasını Cenab-ı Hak dan niyaz ederiz
yaşayanlardan ve muhafaza edenlerden eylesin inşallah

:037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037::037:​

Tebrikler kardesler,
Benim Favorim Humeyra Ablamiz :)
aramizda kiskananlar var aman dikkat edin :)
ustunuzden nas suresini eksik etmeyin

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Buradaki derecelemeyi kardeşlerimiz hediyelerini vermek maksadıyla yapıyor. Yoksa yarışmaya ve aktiviteye katılan her bir kardeşimiz, hemşiremiz elbette dereceleri, istifadeleri noktasındadır. Benim gibi bir biçarenin binlerce sayfa okuması ile elde ettiği istifadenin azlığı hüseyni abi gibi bir abimizin on sayfa okumasındaki azami istifadesi elbette mukayese edilemez..

rukiyesena

Yeni Üye
selamunaleyküm hayırlı geceler bu gece berat kandili ve bende sesli olarak cevşen dinlemek istedim tevafuk risaleforum sitesi ailesi ile tanıştım..Ve az önce üye oldum okuma kampı ile karşılaştım lakin tarıhı geçmiş olarak denk gördüm acaba tekrarı olacak mı ? bu arada bu dua ederseniz bana ismen çok sevinirim selam ve dua ile kalın

Huseyni

Müdavim
selamunaleyküm hayırlı geceler bu gece berat kandili ve bende sesli olarak cevşen dinlemek istedim tevafuk risaleforum sitesi ailesi ile tanıştım..Ve az önce üye oldum okuma kampı ile karşılaştım lakin tarıhı geçmiş olarak denk gördüm acaba tekrarı olacak mı ? bu arada bu dua ederseniz bana ismen çok sevinirim selam ve dua ile kalın

We aleykümselam kardeş. Hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah. Evet Risale okuma kampları ve benzer organizasyonlar devam edecek. Yalnız şu an için net bi tarih belirlememekle beraber, yakın bir zaman içerisinde inşaallah benzer organizasyonlar düzenlenecektir. Kandiliniz mübarek olsun.

Allahım Rukiye kulunu bu akşam ettiğimiz ve edeceğimiz dualara dahil eyle. Amin.

akna

Well-known member