Rebî'ul-Evvel Ayi Kuran-i Kerim Hatimlerimiz başlamıştır!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memluk

Hatim Sorumlusu
Aleykümselam kardeşim Allah kabul eylesin eklenmiştir.
4. Hatim
tebliğ kardeş ve sohbet grubu tarafından alındı
1.cüz= alındı
3.cüz= alındı
4.cüz= alındı
5.cüz= alındı
6.cüz= alındı
7.cüz= alındı
8.cüz= alındı
9.cüz= alındı
10.cüz= alındı
13.cüz= alındı
14.cüz= alındı
15.cüz= alındı
18.cüz= alındı
19.cüz= alındı
20.cüz= alındı
21.cüz= alındı
22.cüz= alındı
23.cüz= alındı
24.cüz= alındı
25.cüz= alındı
26.cüz= alındı
27.cüz= alındı
28.cüz= alındı
29.cüz= alındı
30.cüz= alındı

memluk

Hatim Sorumlusu
SELAMUN ALEYKUM memluk hocam;

Cemaatimizin hafızlarından beş (5) tane hatmi şerif hediye gönderildi..Kayıt ederminiz lütfen..Rabbim dahada bereketlendirsin inşl..
aleykümselam tebliğ kardeşim maşallah okuyandan vesile olandan Allah c c razı olsun inş.
5. Hatim ben ve arkadaslarim tarafindan alinmistir . Rabbim kabul buyursun insALLAH .

heysem kardeşim maşallah barekallah rabbim Kuranın nurunu şifasını yüreğinize versin inş.

5. hatim heysem tarafından alınmıştır
6.7.8.9. ve 10. hatimler tebliğ kardeş tarafından alınmıştır Allah c c razı olsun.

memluk

Hatim Sorumlusu
Selamun Aleykum memluk hocam ;

şu sıralar cemaatimizin bütün hatim sonuçları buraya yönlendirilmiştir..;

Bu vesileyle 10 (on) tane bitmiş hatim ekleyebilirmisiniz....

Aleykümselam tebliğ kardeşim maşallah barekallah
rabbim Kuranın nuruyla nurlandırsın dunya ve ahiretinizi..
11.12.13.14.15.16.17.18.19.20. hatimler tebliğ kardeş ve sohbet grubu tarafından alınmıştır Allah c c razı olsun.

memluk

Hatim Sorumlusu
19.cüz=ALINDI
13.cüz=ALINDI
22.cüz=ALINDI
23.cüz=ALINDI
24.cüz=ALINDI
25.cüz=ALINDI
26.cüz=ALINDI
27.cüz=ALINDI
28.cüz=ALINDI
29.cüz=ALINDI

teblið

Vefasýz
SELAMUN ALEYKUM Memluk Hocam;

Hafız kardeşlerimizin 6 (altı) hatim daha hediyesi var..Eklermisniz lütfen...Allah (c.c) razı olsun İlahi Kelam-a gönül veren bülbüllerden inşl..

memluk

Hatim Sorumlusu
SELAMUN ALEYKUM Memluk Hocam;

Hafız kardeşlerimizin 6 (altı) hatim daha hediyesi var..Eklermisniz lütfen...Allah (c.c) razı olsun İlahi Kelam-a gönül veren bülbüllerden inşl..

Aleykümselam tebliğ kardeşim
MAŞALLAH BAREKALLAH rabbim kabul buyursun inş

21. 22. 23. 24. 25. 26. hatimler tebliğ kardeş ve sohbet grubu tarafından alınmıştır ..
kalan cüzler...
3. Hatim

30.cüz=ALINDI
21.cüz=ALINDI
10.cüz=ALINDI
9.cüz=ALINDI

teblið

Vefasýz
Nasipten öteye yol varmı ..elbette yok;

Dün akşamdan bize kalan en büyük güzellik 7 (yedi hatim) oldu..elh Rabbul alemin..nasip edene sonsuz kere şükür olsun..

TUVRES

Member
Kardeşim allah cc hatimlerimizi dualarımızı çabalarımızı kabul eylesin bizleri kendine kul habibine ümmet eylesin.sevdiklerimizi ve bizleri cehennem azabından korusun.üzerimize düşen maddi ve manevi görevlerin bilincine varıp bunları büyük bir istekle şevkle yapma yerine getirme azmini bizlere bütün inanan müslüman kardeşlerimize nasip eylesin.şeytanların ve nefislerimizin şerlerinden bizleri sevdiklerimizi bütün inanaanları muhafaza eylesin...amiin kendim ve ailem için dualarınızı bekliyorum...kalan cüzlardan herhangi birini adıma yazarsanız sevinirim en son ne zamana kadar okunmalı onuda eklerseniz iyi olur...allah hepinizden ve cümlemizden razı olsun.selamlar

memluk

Hatim Sorumlusu
Kardeşim allah cc hatimlerimizi dualarımızı çabalarımızı kabul eylesin bizleri kendine kul habibine ümmet eylesin.sevdiklerimizi ve bizleri cehennem azabından korusun.üzerimize düşen maddi ve manevi görevlerin bilincine varıp bunları büyük bir istekle şevkle yapma yerine getirme azmini bizlere bütün inanan müslüman kardeşlerimize nasip eylesin.şeytanların ve nefislerimizin şerlerinden bizleri sevdiklerimizi bütün inanaanları muhafaza eylesin...amiin kendim ve ailem için dualarınızı bekliyorum...kalan cüzlardan herhangi birini adıma yazarsanız sevinirim en son ne zamana kadar okunmalı onuda eklerseniz iyi olur...allah hepinizden ve cümlemizden razı olsun.selamlar

TURVES kardeşim Allah c c sizi ve ailenizi selamete erdirsin inş bu hatimler en son cuma gününe kadar tamamlanacak inş yenisi başlayacak.
kalan cüzler...
3. Hatim

30.cüz=TURVES
21.cüz=ALINDI
10.cüz=ALINDI
9.cüz=ALINDI

memluk

Hatim Sorumlusu
Esselâmü aleyküm ve rahmetullàhi ve bedrekâtühü!..

Muhterem kardesler; Rebiülevvel ayi Kuran-ı Kerim hatmimiz tamamlanmıştır

Rabbim razi oldugu kullardan eyleyip
okunan hatimlerimizi kabul eylesin .Cennetiyle cemâliyle cümlenizi müşerref eylesin...amin
okunan hatimler tebliğ kardeşi ve sohbet grubu tarafından dualanacaktır ,

bizler burdada duamızı edelim...
Allah razı olsun sizlerden.
buyrun duaya;

Bismillahirrahmanirrahim...

Yâ Rabbi!

Dile getirdiğimiz her türlü hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar; rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'âlemin, ResûI-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün âl ve ashabına olsun.

"0l! emriyle; bilinen ve bilinmeyen, görünen ve görünmeyen sayısız alemleri yaratan; "Yok 0l!" emriyle de, her şeyi bir anda yok etme gücüne sahib olan, alemlerin Rabbi, Rahman ve Rahim olan Yüce ALLAH’ım!

ALLAH’ım! Bizleri Kur’an-ı Kerim'in zineti ile süsle.

O'nun kerameti ile mükerrem eyle ve şerefiyle şereflendir.

Yâ Rabbi!

Kurani Azimussanin her harfi için bizlere sevap yaz. Okurken yaptığımız hataları bağışla, tam ve mükemmel okumuş gibi kabul buyur. Kur'an-ı Kerim'i kalblerimize nur eyle, Cennet yolumuzu aydınlat.

Yâ Rabbi!

Habib'in Muhammed Mustafa, Kitab’ların, bütün sevdiklerin yüzü hürmetine, bizleri dergah-i bârigâh-ı ulûhiyyetinden bos çevirme, duâlarımızı kabul eyle, yâ Gafur u yâ Gaffâr.

Amin, Amin, Amin… Bi hürmeti seyyidi'l-mürselin ve'l-hâmdülillahi Rabbi'l-Alemin.

Konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...