oKuL MüDüRü :)

_vatan_

Well-known member
Sabah anne,oğlunun odasına girdi ve onu uyandırdı."Haydi oğlum uyan artık.Okula geç kalıcaksın!"Oğlu yarı açık bir gözle annesine baktı ve uykulu bir sesle"Fakat anne,bu gün okula gitmek istemiyorum!"dedi.Anne oğlunun isteğine karşı çıktı."okula neden gitmek istemiyormuşsun bakıyım?"dedi."İki ciddi neden söyle bana...."Oğlu bir yandan esnerken bir yandan cevapladı:"Okuldaki bütün öğretmenler benden nefret ediyolar,bir...Bütün öğrencilerde benden nefret ediyor,iki..... Bu iki ciddi neden yetermi anne?"Annesi oğlunun nedenlerini geçerli bulmadı:"Bunlar okula gitmemen için geçerli neden olamaz!"dedi."Şimdi hemen kalk ve çabuk hazırlan!"bu def'a oğlu annesinden :"Sende bana ,okula kesinlikle gitmemi gerekktiricek iki ciddi neden göstere bilirmisin anne?"dedi.Sabrı tükenme noktasına gelen anne ,oğlunun üstündeki yorganı hızla çekerek istediği iki ciddi nedeni açıkladı:"Birinci ciddi neden,elli iki yaşında koskoca adamsın,ikincisi sen o okulun müdürüsün!":)

Muvahhid1

Well-known member
huda ve memluk Allah razı olsun ;fakat forum için demedim okulumun bulunduğu şehirde hiç kimseyi tanımıyorum arkadaslarımı özledim :(

amin, ecmain .. Böyle karamsar olmayın ama bu da zamanla düzelecek bişey ..
bulunduğun şehırden bırını tanımış oldun bile, bende İstanbul dayım .. :)
Özlemek de iyidir hem ,sevgıyı zıyadeleştirir.

memluk

Hatim Sorumlusu
huda ve memluk Allah razı olsun ;fakat forum için demedim okulumun bulunduğu şehirde hiç kimseyi tanımıyorum arkadaslarımı özledim :(

buraya yazınca bizde forum için dediniz sandık kusura bakmayın .
iyi yönyle bakın yıllarca okudunuz vazife aldınız etrafınıza bakın kpss geçemeyen ve ümidni yitirmiş nice kardeşlerimiz var onlar sizin yerinizde olmak için neler vermezdi alışırız sonuçta herkes bir yerlerde sıla özlemi çekiyor. takmayın bu kadar sıkıldıkça girin forumu bizler burdayız kardeş:)

akna

Well-known member
ama ben artık istanbulda değilim :( doğma büyüme istanbul fakat şimdi farklı bi şehirdeyim

istanbuldan sonra buralara alışmak gerçekten çok zor , Allah yardmcm olsun inş. :)

kardeş gurbette olmak zordur ama
eminim elinizin altında fazlasıyla seçenek vardır
Rabbim cc hayra yönlendirsin inşaAllah
ben şu an bulunduğum yere geldiğimde çok ağlamıştım
şafak çizelgesi hazırlamıştım :)
üzerini çize çize 4,5 ay kaldı
ve şimdi ayrılacağım için çok üzülüyorum
kısacası fıtraten böyleyiz
hayatımız zahiren ayrılıklarla dolu
Cenab-ı Hak cc kendisinden başkasına bağlanmamızı istemiyor