NurAhsen Kardeş Yeni Yaşın Kutlu Olsun

(-_-)

Member
ahzen abla dogm günün kutlu olsun ..ellerinden optm.. kimse garibi hatırlaıp bi dogm gününü kutlamadı amaa nesse ...:dft001:
cok kızdıklarım feza abim..sen...hadim abim...ebrar ablam..mihrimah abla..hulusi abii..talha abim (hade abiler bnm abim gbi gıcık kutlamıolar )nukte abla.ayse abla elif abla bu liste uzar vlla ..cok kırgınım cokk.müh.adayı garibi uzdunuz kınıyorum..:phadi mn svmiom garibi ;) peki siz hani garibi sviodunuz bakimm:030:nasl uzuldumm :016::dft001:kac ay gcti kmse htrlamadı garibi kimsei unutmuodu hlbuki..:(

ziyakarababa

Well-known member
dogumgunu1nheh9vc1tf6ck.jpg

dogum gününüz kutlu olsun inşallah.
rabbim nice hayırlı yıllara gitmeyi nasip eylesin.
selam ve dua ile.

FaKiR

Meþveret Bþk.
ahzen abla dogm günün kutlu olsun ..ellerinden optm.. kimse garibi hatırlaıp bi dogm gününü kutlamadı amaa nesse ...:dft001:
cok kızdıklarım feza abim..sen...hadim abim...ebrar ablam..mihrimah abla..hulusi abii..talha abim (hade abiler bnm abim gbi gıcık kutlamıolar )nukte abla.ayse abla elif abla bu liste uzar vlla ..cok kırgınım cokk.müh.adayı garibi uzdunuz kınıyorum..:phadi mn svmiom garibi ;) peki siz hani garibi sviodunuz bakimm:030:nasl uzuldumm :016::dft001:kac ay gcti kmse htrlamadı garibi kimsei unutmuodu hlbuki..:(

Hatamizi bir fistikli çikolatayla giderebilir miyiz ????:006:

(-_-)

Member
kac ay gecti hmmm....dusuneim bii duu..kaf dagının arkdsndan kus kanadımı istesem:023: cık cok kolay ..:028::008:
temem hadi ahzen abla mihrimah abla ebrar abla nukte abla cikolatalı felan ne olursa tatlı olsunda:H: kek pasta yapsın
abiler : feza abiii halay ceksin:008:
nurhadimi abi kocaman fıstıklı cikolatalı pasta üstünde garibim yazcak :008:

talha abi sarkı solesin:008:

husein abim kolbastı ypsın :008:

hulusi abim siir yazsın :008:

tambur abi siir okusun:008:

garibin gonlunu ypin bakem bunlar olmassa gelmicekmis hayatta soleimmm :048::048::048:
:H:

FaKiR

Meþveret Bþk.
kac ay gecti hmmm....dusuneim bii duu..kaf dagının arkdsndan kus kanadımı istesem:023: cık cok kolay ..:028::008:
temem hadi ahzen abla mihrimah abla ebrar abla nukte abla cikolatalı felan ne olursa tatlı olsunda:H: kek pasta yapsın
abiler : feza abiii halay ceksin:008:
nurhadimi abi kocaman fıstıklı cikolatalı pasta üstünde garibim yazcak :008:

talha abi sarkı solesin:008:

husein abim kolbastı ypsın :008:

hulusi abim siir yazsın :008:

tambur abi siir okusun:008:

garibin gonlunu ypin bakem bunlar olmassa gelmicekmis hayatta soleimmm :048::048::048:
:H:

gel beraber halay cekelim garib :)

VUSLAT

Well-known member
:021:henüz sene bitmemiş kutlamakta geç kalmış sayılmam değil mi?:028:

yeni yaşınız hayırlı olsun NuruAhsen kardeşim...:043:
biliyorum hersene yaşınız değiştiği için:036: siz de kaç yaşındasınız bilmiyorsunuz...:005: