Nisan 2010 Ayin uyesi secilmistir

müdavim

Üye Sorumlusu
Selamun Aleykum
Sevgili Risale Forum yonetici ve uyeleri
Nisan 2010 ayin uyesi topraktoprak kardesimiz secilmistir tebrik eder,
hizmetlerinin devamini dileriz hayirli olsun.

Oylamaya katilan yonetici ve uyelerimize cok tesekkur ederiz.
Sevgiler

Risale Forum Yonetimi

[DM="Ayın Üyesi - NisaN 2010"]xd08s4_risaleforum-net-nisan-2010_lifestyle[/DM]​

Tambur

Well-known member
Hayırlı olsun.Ama ben bir eleştiri yapmak istiyorum:)

Ayın üyeleri seçimlerin de sanki hep aynı kardeşlerimiz listede yer alıyor gibi...Acaba listede kime yer versem acaba kimi yazsam gibi bir sıkıntımız da mı var yoksa?:)

Üye sayısı oldukça fazla ama katılım az.Bence bunun nedenleride araştırılmalı...

Forum gerçekten güzel ve birçok aranan programda burada mevcut tabii dışarıdan aranılan şeyler için üye olanlar da var.Artık sorumlu kişiler bir şeyler yapıcaktır diye düşünüyorum:)

Tekrardan hayırlı olsun kardeş

Huseyni

Müdavim
Hayırlı olsun.Ama ben bir eleştiri yapmak istiyorum:)

Ayın üyeleri seçimlerin de sanki hep aynı kardeşlerimiz listede yer alıyor gibi...Acaba listede kime yer versem acaba kimi yazsam gibi bir sıkıntımız da mı var yoksa?:)

Üye sayısı oldukça fazla ama katılım az.Bence bunun nedenleride araştırılmalı...

Forum gerçekten güzel ve birçok aranan programda burada mevcut tabii dışarıdan aranılan şeyler için üye olanlar da var.Artık sorumlu kişiler bir şeyler yapıcaktır diye düşünüyorum:)

Tekrardan hayırlı olsun kardeş

Şikayetleriniz ciddiye alınıyor ve bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz inşaallah. Eleştirin için teşekkürler Tamburum. :)

memluk

Hatim Sorumlusu
tebrikkarti.jpg

tebrik ederim kardeşim Allah daim etsin...

topraktoprak

Well-known member
Selamun Aleyküm kardeşlerim,
ilk öncelikle beni bu güzel siteye yolumu düşüren ve sizlerle tanışmama sebeb olan Rabb"ime hamdolsun.
Bu mertebeye layık olmadığım halde aday göstermekle başlayan,ankete katılmakla devam edip,ayın üyesi olarak seçen bütün kardeşlerime abilerime ablalarıma her birine ayrı ayrı teşekkür ederim.
Benimle birlikte aday olan bütün kardeşlerim bu mertebeye benden fazlasıyla layıktır.
Herbirisine değerli paylaşımlarının devamını diliyorum.
Rabb"im hepinizden razı olsun inşaALLAH...
Dularımdasınız...
cicek-resimleri%20(20).jpg

TeFaNi1

Well-known member
Tebrik ederim Toprağım.Hayırlı olsun.Küçük bebeğin olduğu halde bizim için çalıştığın için ve bize her koşulda hizmet nasıl olurmuş gösterdiğin için sana minnettarız.Güzel yüreğine sağlık.İçindeki bu ateş hiç sönmesin güzel kardeşim.Devamını dilerim...

14jy8.jpg

topraktoprak

Well-known member
Tebrik ederim Toprağım.Hayırlı olsun.Küçük bebeğin olduğu halde bizim için çalıştığın için ve bize her koşulda hizmet nasıl olurmuş gösterdiğin için sana minnettarız.Güzel yüreğine sağlık.İçindeki bu ateş hiç sönmesin güzel kardeşim.Devamını dilerim...

14jy8.jpg

Allah razı olsun kardeşim,
Rabb"im bizleri her koşulda kendi davası uğruna hizmet edenlerden ayırmasın
inşaALLAH.
Forumdaki emeği geçen herkesten ve değerli üyelerinden Rabb"im ebediyen razı olsun inşaALLAH.
(Amin)