Nerelisiniz?

FaKiR

Meþveret Bþk.
NERELISINIZ???

HuSRaN ' Alıntı:
him nereliyim ; simdi ne desem yalan olur derim
aslen ankarali`yim ama ilk okul 4 un 15 tatilinden beridir zonguldak`taydimkiiiii ruzgar atti isvicre`ye kadar halen burdayim
simdi ben nereliyim dostlar ::) dogdugum yerlimiyim yoksa doydugum yerlimi ???
Husran abi, 3u bir arada kampanyamiz var su an (isvicre+ankara+zonguldak)international paket (uluslarasi) ==>>>ben internationalim dersiniz bundan sonra :D :police: :police:

akoðlu

New member
NERELISINIZ???

İmanı elde eden hüsrana uğramaz. ALLAH'ı bulan yalnız kalmaz Hüsran.Ne dünyanın dağdağası ne insanın velvelesi ,kalbi Allah ile olanın ruhunu ürpertmez._________________________________________________konya'lıyım.MEVLANA BU ZAMANDA YAŞASAYDI RİSALE-İ NURU YAZARDI....

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
NERELISINIZ???

HuSRaN ' Alıntı:
him nereliyim ; simdi ne desem yalan olur derim
aslen ankarali`yim ama ilk okul 4 un 15 tatilinden beridir zonguldak`taydimkiiiii ruzgar atti isvicre`ye kadar halen burdayim
simdi ben nereliyim dostlar ::) dogdugum yerlimiyim yoksa doydugum yerlimi ???

Husran sen buralısın :p

H

hadim

Misafir
NERELISINIZ???

GÖRMÜŞ KADAR OLDUK SAĞOLASIN EFTAL KARDEŞ. MÜSADENLE(SENİN MESAJINI GÖRÜNCE) BEN O SÖZÜ DEĞİŞTİRDİM!!! GEZ ........FORMU GÖR KONYAYI._________________________________________________BENDE DADAŞLAR DİYARI :) E R Z U R U M ' DAN.AMA İZMİR'DE OTURUYORUM... :(

ebrar172

Well-known member
NERELISINIZ???

bu kadar baktım bi tanede karadenizli göremedim şu yazılanların arasında :( sırf bu yüzden yazıyorum bende trabzonluyum.. yahu nerdesiniz laz uşakları ayıp oluyo çıkın ortaya
bi ben varım heralde sitede karadenizli.. :D

hasret

Well-known member
NERELISINIZ???

ebrar172 ' Alıntı:
bu kadar baktım bi tanede karadenizli göremedim şu yazılanların arasında :( sırf bu yüzden yazıyorum bende trabzonluyum.. yahu nerdesiniz laz uşakları ayıp oluyo çıkın ortaya
bi ben varım heralde sitede karadenizli.. :D

niye ebrar kardeş yoksa sen bizi beğenmiyormusun:)
bu arada rizeye geldim trabzonada uğradık,maşallah tam tefekkurluk bir şehir...

ebrar172

Well-known member
NERELISINIZ???

:D :D
estağfurullah Şualar kardeşim ama hepiniz hemşeri çıktınız maşallah bi tanede karadenzili olmazmı arada numunelikte olsa..dedim bari karadenizide ben temsil edeyim ...karadenizden katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.. ;D

hasret

Well-known member
NERELISINIZ???

Birimiz şarkta, birimiz garpta, birimiz cenupta, birimiz şimalde, birimiz âhirette, birimiz dünyada olsak, biz yine birbirimizle beraberiz...
dimi kardeşim:)

aysima

Member
NERELISINIZ???

bende baba muş anne ağrı..ama ben ne muşu görmüşüm nede ağrıyı :D izmitte doğup büyüdük.. :)
ama ağrıyı merak ederim yani..özellikle dağını.. ;)

hasret

Well-known member
NERELISINIZ???

aysima ' Alıntı:
bende baba muş anne ağrı..ama ben ne muşu görmüşüm nede ağrıyı :D izmitte doğup büyüdük.. :)
ama ağrıyı merak ederim yani..özellikle dağını.. ;)

beklerim kardeşim gel inş,
ama ağrı dağı merkezde değil doğubeyazıtta
ishakpaşa sarayıda hani babada orda,aslında ağrıda bişey yok:)