Nasıl Avatar ve Profil Resmi Yükliyebilirim ?

harp

Well-known member
Cevap: avatar

arkadaşlar ben avatar koyamıyorum üyeliğimi aktif de ettim.nasıl yapacağım şu hatayı veriyor..sistem..

Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporäre Dosyası oluşturulamadığı için.

Turab3

Well-known member

Ben de ilk üye olduğumda aynı şey olmuştu.Sanırsam bunu 150 mesajlık kısmını aştıktan sonra yapabileceksiniz kardeşim...

nurul reþha

Well-known member

durun !!! :) ben biliyorum sanırsam bende üye olduğumda avatar koymuştum 150 mesajla bağlantılı değil.ben şu şekilde yapmıştım;

Option 2- Bilgisayarınızdan Resim Yükleyin:kısmına pc den resim ekleyip hemen kullanabilmiştim.bir de bu butonun üstündeki kutucuktan ''Uyarı: Bu seçeneği seçerseniz eğer kullandığınız Resminiz silinir.'' yazan yerin içi yeşilse bu sebepten kullanamıyor olabilirsiniz keşke yardımcı olabilseydim ama bilgim bu kadar.

heysem

Well-known member

durun !!! :) ben biliyorum sanırsam bende üye olduğumda avatar koymuştum 150 mesajla bağlantılı değil.ben şu şekilde yapmıştım;

Option 2- Bilgisayarınızdan Resim Yükleyin:kısmına pc den resim ekleyip hemen kullanabilmiştim.bir de bu butonun üstündeki kutucuktan ''Uyarı: Bu seçeneği seçerseniz eğer kullandığınız Resminiz silinir.'' yazan yerin içi yeşilse bu sebepten kullanamıyor olabilirsiniz keşke yardımcı olabilseydim ama bilgim bu kadar.

Turabbbbb :dft003: ne haber.