Mantar panoya ne yazardınız???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Müekked

Well-known member
Üşenmedim ve saydım. Bu gün 101 msj atmışsınız..Benim 1 yılda attığım mesaj sayısını 3 günde daha fazla olarak ortalama atıyorsunuz.. Lütfen kendinize bir çeki düzen verin. Forumu sabote etmeyin. Sabırla sizi takip ediyorum. Ama lütfen. Burası gerçekten çet (çatı) siteleri gibi lüzumsuz bir ton msj yazmak için değil. Allah rızası için vicdanlı olun... Size Saygım var ancak bu şekilde hareket etmenizi doğru bulmuyorum... Biraz daha hassas olmanızı diliyorum..

Huseyni

Müdavim
Üşenmedim ve saydım. Bu gün 101 msj atmışsınız..Benim 1 yılda attığım mesaj sayısını 3 günde daha fazla olarak ortalama atıyorsunuz.. Lütfen kendinize bir çeki düzen verin. Forumu sabote etmeyin. Sabırla sizi takip ediyorum. Ama lütfen. Burası gerçekten çet (çatı) siteleri gibi lüzumsuz bir ton msj yazmak için değil. Allah rızası için vicdanlı olun... Size Saygım var ancak bu şekilde hareket etmenizi doğru bulmuyorum... Biraz daha hassas olmanızı diliyorum..

Bence forumun ismini değişip harpforum.com yapalım...Katılıyorum.

Müekked

Well-known member
Bismillah. Kardeşlerim bu platformda benimde bir çok kişinin de yanlış mesajları olmuş olabilir. Gelin tahayyül(hayali şeyleri) bırakıp hakikate ulaşmaya çalışalım. Ve burda imani meseleleri merkezi nokta olarak görelim. ve bir halka oluşturalım. herkes o imani noktada kendine düşen payı almaya çalışsın. Kardeşlerim. Bir harman dolusu tehayyüldense 1 hakikat çekirdeği ekmemiz daha uygundur. Gelin tahayyülü tahkikle barıştıralım. O harmandan elimizde bir şey kalmıyor. Biz de gelin bir hakikat çekirdeği ile bir yerlere ulaşmaya çalışalım. Birbirimize manevi ölçüde ilmihal, ya da hayatussahabe, ya da Tefsir, ya da Risale, Ya da Mesnevi, Ya da ... bir çok dini eserlerden aldığımız feyzlerle Allah'a Karib olana Kurbiyetle Yakın olalım...

Bu forumu vesile kılalım...Harp kardeşimiz siz de bu yazdıklarıma dahilsiniz..

edit: harp kardeşe bir miktar kısıtlama getirilmesi konusunda düşüncelerim devam ediyor. Örneğin günlük 15 msj gibi...

harp

Well-known member
Yani ki her koyun kendi bacağından asılacak asılır ama asılıncada tüm mahalleyi kokutur be abim çok çok yanlış bir söz aslında.bende aslında bunu anlatmak istedim....müekkedin yukarıdaki mesajını görmemiş olayım bir daha olmasın...en güz<eli gün gelir sapın ucuna vurursun kazma yada su testisi su yolunda kırılır gözlerim ya<şardı..demektir.hani birde şöyle bir atasözü var erken öten horozun kafasını koparırlar...mesaj gizlidir...buda bizim kültürümüz yani...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...