KARDEŞLER BİLENİNİZ VARMI....

SEVDAM

New member
tamam abileri olduu sağ olun hepinize selam_________________________________________________ben ıkula gidecem şimdi dua edin olurmu bende size edecm.bay bay

FaKiR

Meþveret Bþk.
hadim ' Alıntı:
slm ben 9 yaşındayım biz annemle annı bilgisayardan kayıt olabilirmiyim ???
oy oy oy hosgeldiniz efem sefalar getirdiniz, :angel: :angel:
Sergerdan ' Alıntı:
Güle güle,iyi dersler gitmesen olmaz mı bugün :)
olmaz abisi kotu alismasin ilk gunden,zaten zamanla aliskanlik yapar kimileri gibi :police: okulda bi foruma girer :angel:

SEVDAM

New member
slm ben geldim oyun oynıyalım demişsin ama ben nereden oyun oynanacağını bimiyorum sen bana söylermisin
ama biraz çabuk söyle çünkü ben saat 12'yi çeyrek geçe gidicem ???

Sergerdan

Well-known member
SEVDAM ' Alıntı:
ben geldim içinizden birisi bana bu oyunu açıklaısın çünkü ben bu oyunu anlamadım
açıklarsınız de mi ??? ??? ::)
Bak şimdi sevdam herkes aşagıdaki kişi için birşey söylüyor,yani tahmin etmeye çalışıyor.Mesela ben diyorumki benden sonra gelen çok gevezedir.O kişi de tuttu veya tutmadı diyor daha sonra o da sonra gelecek kişi için yazıyor.Anlamışsındır inş.

s.a abla bide yukarda linklerin sıralandığı yerde çıkış yazıyor ordan siz girdikten sonra çıkış yaprsanız ziyaretçi durumuna gelrisiniz ordanda kızınız kendi şifre ve adıyla girebilir aynı zamanda

hasret

Well-known member
SEVDAM ' Alıntı:
ben geldim içinizden birisi bana bu oyunu açıklaısın çünkü ben bu oyunu anlamadım
açıklarsınız de mi ??? ??? ::)

hoşgeldin aramıza,sende annen gibi zekimisin?Bak denk gelirsek beraber oynarız sen boşver sergerdan abiyi::)