Karaelmas abi doğum gününüz kutlu olsun

guftepira

Well-known member
abim,

allah cennet yaşınızı baki bir ömürde güzellikle içinde size tekrar sunar inşallah.

hizmet-i kuraniye dairesinde size uzun bir ömür nasib olmasıdır temennimiz.

tahte'l arz'dan rabbimizin sanatlarını, nukuşâtını güneşin ziyasına çıkaran, adete bir fener olup o karanlıklara elmas nuru saçan çetin vazifenizde muvaffakiyet diler,

tüm mesai ve meşguliyetinizin içinde burayla, bizlerle alakadar olmanızdan ötürü birkez daha binlerle şükranlarımızı sunarız..

ailen ve sevdiklerin ile nice mutlu yıllara elmas abim...

guftepira

Well-known member
yâ elmas,

buraya getirdiğiniz şiirle, gönlümüzü en hicaz makamından titrettiniz..

bu güzel videoda bizden size olsun abim..

teberüken kabul buyururmusunuz?

[dm="Dursunali Erzincanli - Bedir"]x3z627_dursunali-erzincanli-bedir_ads[/dm]

allah senin üzerine nurunu sağnak sağnak yağdırsın yâ elmas ..

vera'

Well-known member
gün bitmeden yetiştik galibaaa.......:)
abi doğum gününüz kutlu olsun,
RABBİM hayırlı, mutlu,huzurlu, bereketli, sağlıklı sevdiklerinizle beraber uzun ömürler wersin

abi sana acizane hediye olarak tarla aldık,her doğum gününde beğendiklerinden istediğin kadar toplarsın.....

aha! bu torpakların agası sensan abey...:005::011::003::027::p:005:

yeltegıyan,vera'

attachment.php

Huseyni

Müdavim
doğumgününüz kutlu olsun.
Rabbim yolundan ayırmasın.bol hizmetli,hep imanlı uzun ve hayırlı bi ömür geçirin inşAllah...

Allah razı olsun Elif_Gibi. Allah o uzun ömürden size de nasip eylesin. Amin.

Bu arada TaLHa kardeşim, ben de size bi ara Ya-Sin-i Şerif okuyacağım. Allah O Yasin-i Şerif'in harfleri adedince sevaplar yazsın hanenize. Amin.

TeFaNi1

Well-known member
karaelmas ağabeyciğim şimdi gördüm umarım geç kalmadım. öncelikle bütün kardeşlerimin temennilerine katılıyorum.Hepsine yürekten amin diyorum.Bana yazacak pek bişey kalmamış ama size sevdiklerinizle birlikte ömür boyu bitimsiz mutluluk , ebedi saadet diliyorum.daha uzun yıllar başımızda olursunuz inşaallah.yeni yaşınız bereket sağlık başarı getirsin inşaallah