Kadınları Anlama Formulü Bulundu... !!!

CeMre1

Well-known member
Cevap: EsPiRiLi kArİkAtÜrLeR :)))

20060123.jpg

20060101.jpg

Elif_Gibi

Well-known member

yaahuuuu ben buraya bir türlü ne resim yükleyebildim nede video
bir türlü ögrenemedim
allahrazı olsun elimizden tutanda olmadı.

zaman zaman (sanırım sizden) bu sitemlerinizi duyup hemen akabinde nasıl paylaşım yapacağınızı elimden geldiğince anlattığımı hatırlyıorum :)

karikatürler süper helede şu bilgisayrlı civciv ve şu emniyet kemeri çok güzel ama buda bükçe diline ters değilmi delailin-nur he .
bide evet bende resim paylaşamıyorum vidyoda hakeza şu melek bizede bi yardımcı olsun yahu bize de bi melek dokunsunda bizde çözelim paylaşım olayını bizde paylaşalım dimi ziyakarababa abim

melek olamam ama sizede yardımcı olmuş olayım :)

tabiki de öğrendiğimizi öğretmek vazifemizdir . :)
1. adım: Öncelikle eklemek istediğiniz resim yada karikatürü bilgisayarınıza yüklüyorsunuz.
2.adım: ImageShack® - Online Media Hosting bu linke tıklıyorsunuz.
3.adım: browse yazılı butona tıklayıp istediğiniz resmi yüklüyorsunuz.
4.adım:resim başarıyla yüklendi yazısını gördükten sonra resme tıklayarak büyümesini sağlıyoruz.Ve resim büyüdükten sonra üzerine tıklayıp resme bak diyoruz.
5.adım: üst kısmdan resmin linkini kopyalıyoruz.
6.adım:Foruma gelip grafik ekle ye tıklıyoruz ve URL den deyip linki kutuya yapıştırıyoruz.
7.adım: tik işareti olan kutucuktan işareti kaldırıyoruz.artık resim paylaşıma hazır konuma gelmiş bulunuyor....
kolay gelsin :)

bu çok uzun bi adım kardeşim benim :) evet bilgisayarınızda olan bi resmi aynen bu şekilde internete yükleyip ordan kopyalayıp foruma aktarabilrsiniz. ancak zaten internette olan bi resmi bilgisayarınıza aktarıp sonra foruma kopyalamanız uzun olur. herhangi bir siteden beğendiğiniz bi resmi seçin ve üstünde sağ tıklayarak kopyala deyin.sonra forumda paylaşım kısmına gelip yine sağ tıklayıp yapıştır deyin. bu kadar :gül:

bu süpermiş ya hu :D

heysem

Well-known member

iyi guzel diyorsunda mubaregim hani soz verdigin bayram hasligim,biz isimizi garantiye aliyoruz once hasligimizi alalim sonra gerisi kolay ;)

Sözüm söz Seyyah can hele sen bir daglari tepeleri denizleri as ta gel sonra ana caddeye dön beni sor ilk karsilastigin kisiye her kes tanir beni dermisim :D harclik avucunda bak :dft012:

(dip not : Bir kac kelime almanca ögren :pyoksa burda pek türkle karsilasamassin mübarek öle yere düsmüsümki alaman kayniyo )

Kýrýk Testi

Well-known member

Sözüm söz Seyyah can hele sen bir daglari tepeleri denizleri as ta gel sonra ana caddeye dön beni sor ilk karsilastigin kisiye her kes tanir beni dermisim :D harclik avucunda bak :dft012:

(dip not : Bir kac kelime almanca ögren :pyoksa burda pek türkle karsilasamassin mübarek öle yere düsmüsümki alaman kayniyo )

Geliriz gelmesine ama geldiğimize değsin değil mi :p sen anladın onu :D
dil meselesine gelince sen merak etme hemen çözeriz alamancayı biiznillah :dft003:

mübtela1

Well-known member

''Ya açar bakarız lafzı celilin yaprağına yahut üfler geçeriz bir ölünün toprağına ,inmemiştir Kur'an şunu hakkıyla bilin ,ne mezarlıkta okunmak ne de fal bakmak için..'' M.âkif

_vatan_

Well-known member

esker.jpg

vatan kardeşe ithafen :) örnek mahiyetinde :)

tam zamanını bulmuşsun delailin nur yarın abimi askerden almaya gidiyorum sabah kahvaltısında beraberiz inş
çömezlik konusundada haklısın ama burdaki herkes harbi kıdemli yahu bi ER benim işte:)

saygılar_vatan_kardeşinizden
bu da resime ithafen
selamlar_