Işte azarbeycan forum kurallari!

memluk

Hatim Sorumlusu
Ümumi Qaydalar

1-Bütün istifadeçileri bu qaydaları oxumuş qebul edirik..Her hansı bir problem olanda size forum qaydaları xatırladılacaq...

2-Qaydalarda istifadeçilere melumat verilmeden her hansı bir deyişiklik ola biler...ona göre qaydaları tez-tez oxuyunuz..

3-Forumda istifadeçilerin yazdığı mesajlara MyBB Azerbaycan saytı cavabdeh deyildir...hamı öz mesajından sorumludur...

4-Söyüş vs ehtiva eden mesajların yazılması qeti qadağandır..

5-Foruma qeyd olan bütün istifadeçiler bu qaydaları qebul etmişdir

Satuk Buðra Han

Well-known member
Tercümesi yok mu bunun :)

Genel (Kaideler) Kurallar
1.Bütün üyeleri bu kuralları okumuş kabul ediyoruz...Her hangi bir sorun oldugunda size forum kuralları hatırlatılacak.

2.Kurallarda üyelere haber verilmeden her hangi bir degişiklik olabilir...ona göre kuralları sık sık okuyun

3.Forum üyelerinin yazdıgı mesajlardan (MyBB Azerbaycan: sitenin adı sanırım) sorumlu degildir...ama kendi yazdıgından sorumludur.

4. Küfür vs içeren mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.

5.Foruma kayt olan bütün üyeler bu kuralları kabul etmiştir.

Furkan_-_

Well-known member
Ümumi Qaydalar

1-Bütün istifadeçileri bu qaydaları oxumuş qebul edirik..Her hansı bir problem olanda size forum qaydaları xatırladılacaq...

2-Qaydalarda istifadeçilere melumat verilmeden her hansı bir deyişiklik ola biler...ona göre qaydaları tez-tez oxuyunuz..

3-Forumda istifadeçilerin yazdığı mesajlara MyBB Azerbaycan saytı cavabdeh deyildir...hamı öz mesajından sorumludur...

4-Söyüş vs ehtiva eden mesajların yazılması qeti qadağandır..

5-Foruma qeyd olan bütün istifadeçiler bu qaydaları qebul etmişdir

qayda
:011:
KELİMESİNİ DEDEM ÇOK KULLANIR YOKSA BİZ AZERİ SOYUNDANMI GELDİK:g:

Satuk Buðra Han

Well-known member
qayda
:011:
KELİMESİNİ DEDEM ÇOK KULLANIR YOKSA BİZ AZERİ SOYUNDANMI GELDİK:g:

Deden qayda sözünü hangi anlamda sölüyor orda kaide kural anlamında geciyor anadoluda gayda müzik anlamında gecer genelde

Azeriler Türktür ve Türkce konuşurlar aynı kelimeleri kullanmamız cok normal bunda şaşılacak bişe yok :)

Ben Azerbaycanlı degilim ama o yazıyı cok kolay okuyabildim cünkü içinde bir kelimenin dışındaki bütün kelimeler Türkçe :)