ILGINC BIR TEST! DENEYIN

imported_mihrace

Active member
Bu testi yapanl arin %98'i "kirmiz i çekiç"
yaniti ni verdil er.

Evet bendede çıkmadı
% 2 farklı düşünme yapısı,, hımmm
bende mor ve makas :)
ayy güldüm ya aklıma gelen ilk şey makas ve mor :)

FaKiR

Meþveret Bþk.
masallah masallah ,bizim forumu komple kurtlar vadisinde oynatmali aslinda
herkes de masallah tehlikeli bi alet dusunmus,makaslar,cekicler,merdaneler... ;D

imported_mihrace

Active member
fezapilotu ' Alıntı:
masallah masallah ,bizim forumu komple kurtlar vadisinde oynatmali aslinda
herkes de masallah tehlikeli bi alet dusunmus,makaslar,cekicler,merdaneler... ;D
:):D
Ya nedendir bilmem aklıma ilk makas geldi sonrada kürek :) :) Ben tam kurtlar vadilik olmuşumda haberim yok kes göm :) :)
Tövbe yarabbim oruçlu oruçlu :)

imported_mihrace

Active member
özge ' Alıntı:
YAHU ADAMLAR YAKINDA NÜKLEER SİLAH KULLANCAKLAR :) SEN MAKASLA MI KÖTÜLÜKLE SAVAŞACAKSIN ;D
:):) Hııııııı nükleer silah boyutuna geldilermi onlar ..? :):) Ben takip etmiorum ya tühh bak makasla daldık işee :) hem merdaneyle savaşabilcek bile varmış :) İçinde kötülükle savaşma aşkı olunca makas merdane unutup dalıo insan hoş gör ;) :)_________________________________________________
Tarihci ' Alıntı:
Hımmm güzelll :) :)

molla_zehra

Well-known member
mihrace ' Alıntı:
:):) Hııııııı nükleer silah boyutuna geldilermi onlar ..? :):) Ben takip etmiorum ya tühh bak makasla daldık işee :) hem merdaneyle savaşabilcek bile varmış :) İçinde kötülükle savaşma aşkı olunca makas merdane unutup dalıo insan hoş gör ;) :)
;D
YAHU REKLAMINDA GÖRDÜM.ABARTILIYDI İYİCE DELİRMİŞLER.AKMAYAN KAN,VURULMAYAN CAN YOK :)
VALLAHİ SENİN MAKASIN ONLARIN YANINDA ÇOK SEVECEN KALİYİ ;D

imported_mihrace

Active member
özge ' Alıntı:
;D
YAHU REKLAMINDA GÖRDÜM.ABARTILIYDI İYİCE DELİRMİŞLER.AKMAYAN KAN,VURULMAYAN CAN YOK :)
VALLAHİ SENİN MAKASIN ONLARIN YANINDA ÇOK SEVECEN KALİYİ ;D
Deli onlar zatiiiii :) Böylesine şiddet içeren bir dizi yayınlanıyor ve birçok kişi soluksuz bekliyo o diziyi, tuhaf doğrusu...
Ben bide sevecen yaklaşalım demiştim de :):)