Herbir üye kardeşimin cuması mübarek olsun

HAYA

Sevdam Davam
x1pxzz39wvec06xnepxm4jfgptmgcj.jpg

duackcuma0fw.jpg

HAYA

Sevdam Davam
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben acizim sen kadirsin ben fakirim sen Rahimsin,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben ölüyüm sen Haysın,ben çarezisim sen Ehatsın,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben muhtacım sen Samed sin ben sağırım işiten sensin [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben körüm gören sensin,ben dilsizim konuşan sensin,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben yaradılıyorum yaratan sensin,ben yokum var eden sensin,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben hiçim ama emellerim büyüktür,ben yoksulum ama isteklerim çoktur,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben isterim çünkü sen büyüksün,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Şahit yaz büyüklüğüne bu küçük kalbimi
[/FONT]​
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hayırlı Cumalar[/FONT]​

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
duata1ef0om9.jpg

Eyy Yüceler yücesi Rabbim, sana inandik iman ettik.. RAbbim herseyimizi veren sensin.. Bize bizden daha yakinsin... icimizi, müslümanin durumunu en iyi sen görüyor ve sen biliyorsun... Allahim gazzede yanan atesi söndür... AMINNN