Filistinli Kardeslerimiz icin Muharrem Ayi Kuran-i Kerim Hatimlerimiz Tamamlanmistir

nurhazal

Yeni Üye
Cevap: Muharrem Ayi Kuran-i Kerim Hatmimiz

sm feza kardeşim ben inş 3. hatimden 16.17.18cüzleri okuyum inş allamın hepimizin gayretini boşa çıkarmasın inş rabbim yardım elini uzatıversin inş tekrar slm kardeşlerime:048:

vera'

Well-known member
Cevap: Filistinli Kardeslerimiz icin Muharrem Ayi Kuran-i Kerim Hatimlerimiz

Filistinli kardeşlerimiz için Muharrem ayı Kur'an-ı Kerim hatimlerimizin duası Harran ünv. İlahiyat fakültesinde Hocalarımızında katılımıyla bugün yapıldı.
ALLAH KABUL ETSİN inş.

sarýklý genç

Active member
Israil neden zulmediyor?

[FONT=&quot]İSRAİL NEDEN ZULMEDİYOR? [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
İsrail’in neden müslümanlara zulmettiğini, bu işin kökünün nereden geldiğini anlamak için yahudi din adamları olan hahamlar tarafından değiştirilmiş aşağıdaki tevrat cümlelerini okuyalım ve gerçekleri görelim...
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]"İşte benden, ve miras olarak sana milletleri, mülkün olarak yeryüzünün uçlarını da vereceğim. Onları demir çomakla kıracaksın; bir çömlekçi kabı gibi onları parçalayacaksın." [/FONT][FONT=&quot](TEVRAT, Mezmurlar Bölümü 2/8-9)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] Bu ve benzeri yüzlerce cümle nedeniyle, Yahudiler için hahamlarca emredilen vahşeti uygulamak, bir ibadet(!) sayılmaktadır.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]"Vurun; gözünüz esirgemesin ve acımayın; ihtiyarı, genci ve ere varmamış kızı ve çocuklarla kadınları helak için vurun." (TEVRAT, Hezekiel 9/5-6) [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] Şimdi bir düşünün .... İslam Peygamberi Muhammed (asm) ne zaman kadın, çocuk demeden vurun acımayın demiştir.Kur’an’ın hangi ayeti bebeklerin katliamını emretmiştir...[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]"Rabbin işini gevşeklikle yapan lanetli olsun ve kılıcını kandan alıkoyan lanetli olsun." (TEVRAT, Yeremya Bölümü 48/10)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]"Et yiyin ve kan için. Yiğitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanını içeceksiniz. Sarhoş oluncaya kadar kan içeceksiniz." (Hezekiel Bölümü 39/18-20)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] "Onları kasaplık koyunlar gibi ayır ve öldürme günü için onları hazırla." (TEVRAT Yeremya Bölümü, 12/3)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]"O günde Rab Abram'la ahdedip dedi: Mısır Irmağı'ndan büyük ırmağa, Fırat Irmağı'na kadar bu diyarı senin zürriyetine verdim." [/FONT][FONT=&quot](Tekvin, 16/18)[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]"Allah'ın Rabbin sana miras olarak vermekte olduğu bu kavimlerin şehirlerinden nefes alan kimseyi sağ bırakmayacaksın. Allah'ın Rabbin sana emrettiği gibi tamamen yok edeceksin." (Tevrat, Tesniye 20/16,18)[/FONT]

[FONT=&quot]"Ve seni sıkıştıranların oğulları sana eğilerek gelecekler. Senin ayaklarının tabanında yere kapanacaklar ve sana Rabbin şehri İsrail Kudüsü'nün Siyonu diyecekler." (İşaya 60/14)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] "Ve Krallar sana uşak ve Kraliçeler sana dadı olacaklar, yere kapanıp ayaklarının tozunu yalayacaklar. [/FONT][FONT=&quot]"[/FONT]
[FONT=&quot] (İşaya 49/23)[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Yahudilerin, Tevrat'tan önce de var olan kitapları Kabbala büyünün ve şeytani güçlerle ilişkinin yöntemlerini anlatır.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] KABBALA'dan: "Yahudi, yaşayan insanlaşmış Tanrıdır... Yeryüzünde Tanrı, Yahudinin yüz hatlarda kendini aşikar kılar. Diğer insanlar tamamıyla dünyevi, aşağı ırktandır. Onlar sadece Yahudilere hizmet için yaşamaktadırlar. .. Hahamların sözleri canlı Tanrının sözleridir."[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
Bugün İsrail'in işgal ettiği yerlerde uyguladığı vahşet, asırlar önce uydurulan bu sapık dini emirlerin yerine getirilmesinden başka bir şey değildir. İsrail anayasası Tevrat'tır. Hahamlar, Yahudi toplumu üzerinde asırlardır süren kontrollerini İsrail'de de sürdürmektedirler. Parlementoda, hahamlardan fetva alınmadan hiç bir kanun yürürlüğe girmez. İşte İsrail'in kutsal terör ve vahşetinin ardındaki gerçek budur.
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Oysaki Yüce Kitabımız Kur’an bakın nasıl bir toplum inşaa etmeyi emretmektedir:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]BELED SÛRESİ (SURE: 90/12-18. AYETLER)[/FONT]

[FONT=&quot]12 – Sarp yokuş, bilir misin nedir? 13 – Sarp yokuş: bir köleyi, bir esiri hürriyetine kavuşturmaktır. 14 – Kıtlık zamanında yemek yedirmektir.15 – Yakınlığı olan bir yetimi, 16 – Ya da yeri yatak, (göğü yorgan yapan, barınacak hiçbir yeri olmayan) fakiri doyurmaktır. 17 – Hem sarp yokuş: Gönülden iman edip, birbirlerine sabır ve şefkat dersi vermek, sabır ve şefkat örneği olmaktır. 18 – İşte hesap defterleri sağ ellerine verilecek olanlar bunlardır.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

5.hatim 11.cuzu ben aliyorum.okunan KURAN HATIMLERI insaallah emperyalist ve siyonist israilin kalbine atom bombasi gibi dusecektir ve RABBIMIZDEN niyaz ediyoruz ki masum cocuklarin kani yerde kalmasin,okunan hatimlerin yuzusuyu hurmetine YARRABIM senden diliyoruz,elimizdaen gelmedigi icin senden utaniyoruz,bari okunan KURAN lar hurmetine ve ates altinda inleyen fakir ve masum ve gunahsiz cocuklarin hurmetine diliyoruz senden SEFKATLI RABBIMIZ ve ehli kufre karsi senin KUDRETINI VE ADALETINI gormek istiyoruz ve yakinen inaniyoruzki onlari tuzaklariyla perisan edeceksin insaallah.

FaKiR

Meþveret Bþk.

5.hatim 11.cuzu ben aliyorum.okunan KURAN HATIMLERI insaallah emperyalist ve siyonist israilin kalbine atom bombasi gibi dusecektir ve RABBIMIZDEN niyaz ediyoruz ki masum cocuklarin kani yerde kalmasin,okunan hatimlerin yuzusuyu hurmetine YARRABIM senden diliyoruz,elimizdaen gelmedigi icin senden utaniyoruz,bari okunan KURAN lar hurmetine ve ates altinda inleyen fakir ve masum ve gunahsiz cocuklarin hurmetine diliyoruz senden SEFKATLI RABBIMIZ ve ehli kufre karsi senin KUDRETINI VE ADALETINI gormek istiyoruz ve yakinen inaniyoruzki onlari tuzaklariyla perisan edeceksin insaallah.
amin amin insallah

hacali

Well-known member

13, 15, 17, 18
5. hatimden
bunlarada alındı yazarsın fezapilotu

FaKiR

Meþveret Bþk.

6. Hatim
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم

hacali

Well-known member

6. hatime bismillah diyelim inş...
1. cüz den başlayalım.

sadsad

Well-known member

6.hatim 14.cüz benimdir yaz fezam ok.bak ben geldim.tatildeyim:)

FaKiR

Meþveret Bþk.

Filistinli kardeşlerimiz için Muharrem ayı Kur'an-ı Kerim hatimlerimizin duası Harran ünv. İlahiyat fakültesinde Hocalarımızında katılımıyla bugün yapıldı.
ALLAH KABUL ETSİN .

amin insallah,

OKUNAN KUR’AN-I KERÎ M’İ AHSEN-İ KABUL İLE KABUL EYLE YÂ RABBÎ

Filistinde sehid olan kardeslerimizin mubarek ruhlarina ve zulum altinda kalan musluman kardeslerin ruhaniyetlerine hediye eyledik, hasil eyle YÂ RABBÎ!..

amin amin amin