Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berakatuh

toprak_

Yeni Üye
Mubareklerim size bi durum arz etmek istiyorum yardımcı olacagınızı umarak ve bilerek.Ben askerim ve namaz konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. ve bazı kendini bilmez insanlar namaz kılanların üzerine ciddi manada geliyor.Ve bende artık dayanamadım birine patladım hemde baya ağır.Ve şimdi Üste filen taruz dan mahkemeye cıkıcam ama ne zaman bilmiyorum ve ben o sıkıntılı insanla tekrar görevlere çıkacağım bunun için hem bana hemde diğer görev yapan arkadaşlarıma her hatimde dua edin inş.Benim mahkeme içinde dua edin aldığım her gün askerliği uzatacakmış.
saygılar toprak_kardeşinizden
Dualardan ayırmamanız dileği ile
En Güzele Emanetsiniz
Esselamu aleykum
Askerdeki kardeşinizi tanımışsınızdır herhalde ailem bazen benim nikimle foruma giriyo onların haberi yok görüp üzülmesinler diye bu nikle yazdım.

Son düzenleme:

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Mubareklerim size bi durum arz etmek istiyorum yardımcı olacagınızı umarak ve bilerek.Ben askerim ve namaz konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. ve bazı kendini bilmez insanlar namaz kılanların üzerine ciddi manada geliyor.Ve bende artık dayanamadım birine patladım hemde baya ağır.Ve şimdi Üste filen taruz dan mahkemeye cıkıcam ama ne zaman bilmiyorum ve ben o sıkıntılı insanla tekrar görevlere çıkacağım bunun için hem bana hemde diğer görev yapan arkadaşlarıma her hatimde dua edin inş.Benim mahkeme içinde dua edin aldığım her gün askerliği uzatacakmış.
saygılar toprak_kardeşinizden
Dualardan ayırmamanız dileği ile
En Güzele Emanetsiniz
Esselamu aleykum
Askerdeki kardeşinizi tanımışsınızdır herhalde ailem bazen benim nikimle foruma giriyo onların haberi yok görüp üzülmesinler diye bu nikle yazdım.

ve aleykumselam

Eğer namazdan dolayı bu dosyanız hazırlanmış ise inşallah kararsızlık kararı çıkar endişelenmeyiniz.

memluk

Hatim Sorumlusu
ve aleyküm selam kardeşim evet sizi unutmadık burda emeği olan iyi bildiğimiz kardeşimizsiniz,
Allah c c dinini yüceltmek için sıkıntıya girmşsiniz ,
unutmayın rabbim kulunu zayi etmez unutmaz . Karar inş hakkınızda sizin için en hayırlı olan olur .Hatim dualarımızda inş ismen duaya dahil edecez rabbim dinini muhafaza için mucadele verenlerin yardımcısı olsun amin..