eşimi sevemedim

hüseyin23

Yeni Üye
ben 3 yıldır evliyim isdemeden görücü usuluyle evlendim 3 ay nişanlı kaldım ve üç ayda 7 kez yüzük attım yinede bırakamadım aşiret dediler namus dediler durdurdular çok kötü biryıl gecirdim hep ayrılmak isdedim olmadı başaramadım sonra alışmaya çalışdım sevmeye çalışdım iki yıldır hiç sevemedim yine ne yapacağımı bilemiyorum hiç bir ortak noktamız yok ayırmıyorlarda sırf benden uzak dursundiye artka arkaya i çocuk yapdım ama hala mutlu dilim hala sevemiyorum çok ilgilendim sabahlara kadar konuşdum defalarca ama anlayamadı beni 2. bi eş alsam nasıl olur bilmiyorum boğuluyorum resmen sohbetlere gidiyorum umreye gittim olmadı yaşım 24 eşimse 29 benden büyük olmasıda koyuyor bana

Huseyni

Müdavim
Hoşgelmişsiniz..

Değerli kardeşim, bahsettiğiniz mevzuyu sadece kendi hukukunuz açısından düşünüyorsunuz. Ta ilk baştan (nişanlıyken) anlaşamayacağınızı, istemediğinizi söylediğiniz halde, ve aşiret veya namus gibi ileri sürülen bahanelere erkek olmanıza rağmen karşı koyamadığınız halde, hata sanki sadece eşinizinmiş gibi davranmıyor musunuz ? Sizin itiraz edemediğiniz bir meseleye bayanken eşiniz nasıl itiraz etsin ? Allah hayırlı evlatlardan eylesin, 2 çocuğunuzla ve eşinizle saadetin yollarını aramanız yahut sabretmeniz çok daha hayırlı olur düşüncesindeyim. Meseleye sadece kendi mağduriyetiniz açısından değil, eşinizin de mağduriyeti açısından bakmanız faydalı olacaktır.

Dua ile.

Kýrýk Testi

Well-known member
İkinci eşi aldığızda mutlu olabileceğinizden emin misiniz.. ?! Hz.Hatice validemiz Efendimiz s.a.v 15 yaş büyüktü ama bu fark mutluluklarına engel olamadı.. Bütün mutsuzluklar onu tanımamaktan ileri geliyor.. Dindar bir evlilik danışmanına gitmeniz tavsiye edilir..