erkekler ne zaman ağlar...

erkekler ne zaman aðlar..

• tuttuklarý takým þampiyonluðu kaçýrdýðýnda...

Kullanılan: 7 12.5%
  • yeni aldýklarý arabalarýný...otoparkta biri boydan boya çizdiðinde

Kullanılan: 3 5.4%
  • sevipte kavuþamadýklarýnda...

Kullanılan: 23 41.1%
  • acýklý bir türk filminde...( genellikle gizlice )

Kullanılan: 1 1.8%
  • erkek adam aðlamaz...

Kullanılan: 5 8.9%
  • hastalandýklarýnda...( grip dahi olabilirler farketmez..)

Kullanılan: 6 10.7%
  • erkekler sadece bebekken aðlar...

Kullanılan: 11 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    56

Tarihci

Marmara Tarih
Dünya nimetleri için gözyaşlarını zayi etmemek lazım, günahlarına ağlayabilmeli insan, pişmanlıktan Allah tan utancından peygamberimizden utancından ağlayabilmeli, seccade üstünde ağlamalı, namazda ağlayabilmeli, elleri duada ağlayabilmeli, bu şekilde ağlayan erkeğe can feda, ağlanırsa böyle ağlanmalı..

hulusi

Well-known member
Dünya nimetleri için gözyaşlarını zayi etmemek lazım, günahlarına ağlayabilmeli insan, pişmanlıktan Allah tan utancından peygamberimizden utancından ağlayabilmeli, seccade üstünde ağlamalı, namazda ağlayabilmeli, elleri duada ağlayabilmeli, bu şekilde ağlayan erkeğe can feda, ağlanırsa böyle ağlanmalı..
maşallah

tetik

Active member
kalmismi boyle erkek :rolleyes: gecen trt int in verdigi kandil programinda yasli bir amcam elleri acik duaya tesrif ediyor kameralar almis amcami iyi guzel tam o sirada cocuk egildi amcamin yuzu kamerada kapaniyor cocugu bir itti :rolleyes: gosteris icinde yapilmamali degilmi ;)

Tarihci

Marmara Tarih
evet riyakarlık .... bir görüntü var zaten meşhur sahtekar hacı diye, camide vaaz edilirken bazı ağlama inleme seslenir geliyor, kendi halinde oldukça da soukkanlı görünen bir hacı amca kameranın kendi üzerine geldiğini görür görmez başlıyor ağlayıp dövünmeye, ve ele aleme maskara oldu malesef bu şekilde..

efe43

Well-known member
bence bunların hiçbirine ağlamamalı... Ağlanacak bir neden yok...göremiyorum...

Cehennemden haber mi aldı ki.....

cennetlenmi müjdelenildiniz ki gülesiniz ağlamalı allah için ağlamalı tüm dünya insanlarının hali için halimiz için
hadis hatırlatılmış benim bildiklerimi bilseydiniz az güler çok ağlardınız diye bunun için ağlanmalı....

ýþýkk

Well-known member
barekallahhh verilecek en güzel cevap bu olsa gerek rabbim hepimize tüm bunlar için ağlamak nasip etsin

ebrar172

Well-known member
işin şakası bi yana hastalandıklarında gereğinden fazla hassaslaşıyorlar

getirin okuyun :)

konuşmayın:)

bebek gibi doktora gitmezler etmezler iğneden korkarlar:D...

Amenna...doğru işte bu hastalandıklarında aman Allah grip olsalar dahi sanırsınız ölüyor...ama hanımlar öylemi maaşallah biz çok daha dayanıklı vede sabırlıyız bu bir gerçek...:cool:

Tarihci

Marmara Tarih
Amenna...doğru işte bu hastalandıklarında aman Allah grip olsalar dahi sanırsınız ölüyor...ama hanımlar öylemi maaşallah biz çok daha dayanıklı vede sabırlıyız bu bir gerçek...:cool:

yahu bıraksak kendi aleminizde biz aslında erkeklerden daha dayanıklı daha güçlü daha dirayetli daha iradeliyiz diyeceksiniz..

gripten nezleden ötürü yatağa düşmedim düşen erkek de görmedim.. ama yakınen tanıdığım nisalar ise gripte nezlede yatak yorgan oluyorlar.. :)

lütfen realist olalım.. :cool:

ebrar172

Well-known member
yahu bıraksak kendi aleminizde biz aslında erkeklerden daha dayanıklı daha güçlü daha dirayetli daha iradeliyiz diyeceksiniz..

gripten nezleden ötürü yatağa düşmedim düşen erkek de görmedim.. ama yakınen tanıdığım nisalar ise gripte nezlede yatan yorgan oluyorlar.. :)

lütfen realist olalım.. :cool:

bıraksak mı...zaten söyledik işte mübarek...:p:p

nedense siz zaten bizim gördüklerimizi hiç görmüyorsunuz...bakış açısı tabiii...kusur samur kürk olsa kimse alıp giymez misali...

ayrıca biz surrealist olmayı seviyoruz...:D:D