Cumanız Mübarek Olsun..10.000 Ayete'l Kursi okumaya varmisiniz arkadaslar ?

fiiidan

New member
Cevap: Cumanız Mübarek Olsun..10.000 Ayete'l Kursi okumaya varmisiniz arkad

20 bn alıyom inşallh RABBİM RAZI OLSUN essebebi kel fail olanlardan selametle kalınız.

kutalmýþoðlu

New member

Kardeşler den ALLAH RAZI OLSUN ELLİ ADET AYETE'L KÜRSİ de KARDEŞİNİZ olarak okuyacağım. Cumamız ümmeti Muhammede hayırlı olsun.

ent

Well-known member

20 tane alayım inşaallah.

cuma%20tebrik%2002.10.2009.jpg

fiiidan

New member

slm fezapilotu alayım o çüzleride nezamanakadar okunacak?

bende 100 tane de ben okuyem inşaallah allah razı olsun şirketi manevi düsturuyla bizleride bu gibi sevablara ortak ettiğiniz için

kardeşler ben hamileyim ve onun için uzun zamandır risalei nur derslerine katılamıyorum malüm zor bebeğim 9. ayını bugün doldurdu inşaallah ve her an gelebilir korkuyorum biraz benim içinde dua edermisiniz şimdiden teşekkür ederim bütün kardeşlere selam ve dua ile rabbim hepimizin maddi ve manevi sıkıntılarını gidersin inşaaallah c.m.o

FaKiR

Meþveret Bþk.

kardeşler ben hamileyim ve onun için uzun zamandır risalei nur derslerine katılamıyorum malüm zor bebeğim 9. ayını bugün doldurdu inşaallah ve her an gelebilir korkuyorum biraz benim içinde dua edermisiniz şimdiden teşekkür ederim bütün kardeşlere selam ve dua ile rabbim hepimizin maddi ve manevi sıkıntılarını gidersin inşaaallah c.m.o

ve aleykum selam R o s e 76 kardes,
sevindim sizin adiniza, Allah yar ve yardimciniz olsun, hayirli evlatlar yetistirmeyi nasip etsin.
Hamileliginizi firsat bilip sevdiklerinize, yakinlariniza ve bizlerede dua edin insallah.
selam ve dua ile

slm fezapilotu alayım o çüzleride nezamanakadar okunacak?

ve aleykum selam fiidan kardes, Sevval ayi hatmine asagidaki linke tiklayarak katilabilirsiniz :
http://www.tevhid.gen.tr/kuran-hatimleri/34214-sevval-ayi-kuran-i-kerim-hatmimize-katilmak-icin-tiklayiniz/

Tüm yaradılışın dini islam.
Nasıl hayran olmazki insan.
Her cuma okunulan sala
Yaradanım üzerimizden kaldırsın bela.
Cumanız mubarek olsun. Kardeşlerim bu cuma da ben başlatayım.200 ayetül kürsi okuyayım inşaallah. selam ve dua ile...
Allah razi olsun , sizinde Cumaniz mubarek olsun kardes, vesile olan yapan gibidir...

slm hocam bir şey soracam ben ayetel kürsünü okumadan önce yarısını çocuğuma niyet ettim okumam için ve gerisinide benle beyim için niyet etsem olurmu beni haberdar edersen sevinirim yada neye niyet edilerek okunursa dahada iyi olur

ve aleykum selam, Yarisi olup olmamasi onemli degil kardes, okuduktan sonra milyonlar ruhlara hediye edilse bile, her birine tam duser.

"Hem nasıl ki, bir lamba yansa, mukabilindeki binler aynaya, her birine tam bir lâmba olur. Aynen öyle de, Yâsin-i Şerif okunsa, milyonlar ruhlara hediye edilse, her birine tam bir Yâsin-i Şerif düşer"
bu mujde Kurani kerimdeki diger ayet ve sureler icinde gecerlidir.

FaKiR

Meþveret Bþk.

ent............20+30
rose76........100
byagitcan..................6
ayse guven ............250
fiidan............20+50
kurtalmisoglu................50
nihatt...............10
mihrimah............100
gul damlasi..............200