Çok konusuyo bu kadınlar (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

Tarihci19

Misafir
kızmazlar inşallah abi zaten doğru söze ne denir risale okuyan ablalarımız zaten ehli insaf olup bu tabloyu büyük bir vakarla kabul edecektirler... ;D

hasret

Well-known member
hulusi ' Alıntı:
bu harbde ben hakem olayım yada tarafsız kalayım...bayanları kızdırdıkmı işimiz çetin..hele risale-i nur okuyan zeki bacılarımızı:) :)Tarihc i kardeşim bacılarımaza ayıp olmuyo rmu mübarek...

ya abi sen ne mübarek,halimselim,bir abisin...
sende üstadın şefkatini görüyorum...
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN, HUKUKUMUZU MUDAFAAA ETTİĞİN İCİN...
keske diğer abilerde seni örnek alsalarya neyse...

T

Tarihci19

Misafir
zeynep1234 ' Alıntı:
evet çok konuşan bayanlarda var ama rabbim sizleri o tür hatunlardan uzak tutsun

işte ciddi vakarlı ve realist bir yorum Allah razı olsun.. Teşekkürler

hasret

Well-known member
rabbim taife-i nisayıda kendini bilmiş zanneden, erkeklerin şerrinden muhafaza etsin zeynep kardeş,oda zor bir mesele....

hulusi

Well-known member
hasret kardeşim hüsnü nazarın için Allah razı olsun bu nazara layık etsin acizane...diyorya üstad hüsnü nazar şişeyi elmasa,toprağı altına çevirir...dua ile

hasret

Well-known member
gorünen köy kılavuz ister mi...
rabbim sizin gibi abilerimizin sayısını cogaltsın...
sizde bize dua edin...

hulusi

Well-known member
Hulusı hüsrev gibi abilerimizin inş..tüm genç kardeşlerim dualarımdalar...rabbim sizleri ve beni ahir zamanın fıtnelerden muhafaza buyursun...dua ile

müþtak

New member
tarihçi abiii her yazınızda kadınlara taarruzunuzu müşahade ettim.Acaba kadınlarla ilgili bilinçaltınızda bir sorunmu var?

mazlumi73

Member
zeynep1234 ' Alıntı:
evet çok konuşan bayanlarda var ama rabbim sizleri o tür hatunlardan uzak tutsun

evet cidden çok güzel bi dua etmişsiin ablacım allah razı olsun. müşterek olan dualarımız hep böyle olsun..

ama gerçekten çok konuşuyorlarrrrr.yavv

T

Tarihci19

Misafir
müştak ' Alıntı:
tarihçi abiii her yazınızda kadınlara taarruzunuzu müşahade ettim.Acaba kadınlarla ilgili bilinçaltınızda bir sorunmu var?

bütün yazılarımı okuyup "her yazınızda" dediğinize göre kadınları taltif edici yazılarımıda görmüş olmalısınız,, örneğin bu:

Tarihci ' Alıntı:
bebek dunyaya gelmeden evvel Allah u Teala ile konuşur: Allah ım beni dunyaya gönderiyormussun, ama ben küçük ve zayıfım nasıl yaşayacağım.?

Allah u Teala buyurur: Senin için bir melek yarattım o senin yaşaman için elinden gelen herşeyi yapacak.

Bebek sorar: Allah ım ben küçüğüm kendi kendime yemek yiyemem nasıl besleneceğim?

Allah u Teala buyurur: Senin için yarattığım melek seni besleyecek.

Bebek sorar: Allah ım dunya tehlikeli bi yermiş ben nasıl korunacağım?

Allah u Teala buyurur: senin için yarattığım melek seni canı pahasına her turlu kötulukten koruyacak.

O sırada melekler bebeği dunya ya götürmek üzere gelip alıp alırlar, bebek son olarak şunu sorar:

Allah ım benim için yarattığın meleğin adı ne?

Allah u Teala buyurur: Adının önemi yok sen ona anne diyeceksin!

bunun gibi birden fazla örnek var, ancak çok gerilerde kalmışlar..

molla_zehra

Well-known member
YAW BEN NEDENSE HEP ERKEKLERİN ÇOK KONUŞTUĞUNU DÜŞÜNMÜŞÜMDÜR KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ :)BABAM SAĞOLSUN KONUŞMAYI PEK SEVER DE ;D

YANLIŞ BAŞLIK "çok konuşuyor bu erkekler hemi de baba olanları" :p

müþtak

New member
nedense bunları göremedik taltifinizden ziyade tahkirinize şahit olduk hikmeti nedir acaba?hani 4 yanlış 1 doğruyu götürür kaidesince olacak ki 10 tahkiriniz 2 taltifinizi götürmüş

T

Tarihci19

Misafir
müştak ' Alıntı:
nedense bunları göremedik taltifinizden ziyade tahkirinize şahit olduk hikmeti nedir acaba?hani 4 yanlış 1 doğruyu götürür kaidesince olacak ki 10 tahkiriniz 2 taltifinizi götürmüş

tüm yazılarımı okumadığınız için görememniz normal.. 10 tane tahkirimi bana gösterirmisniz???????

T

Tarihci19

Misafir
müştak ' Alıntı:
abi bir saattir yazılarınızı okuyorum iltifat içeren bir yazıyla karşılaşmadım

güzel kardeşim çünki o yazılar çok öncedendi ve en geri sayfalarda kalmışlar, bu son zamanlarda ise burdaki bazı ablalarıma(2 yıldır tanıdığım) takıldığım doğru, onlarda zaten olgunlukla gülüp geciyorlar. maksadım onları rencide etmek değil, sadece hepbirlikte gülebilmek, şayet diğer bayanlardan bunca tepki gelmemiş olsaydı erkeklerle ilgili bu tür yzılarıda getirecektim ancak tepkilerden sonra vazgectim. bide erkeklerin tepkileriyle uğraşmayayım diye.. 4 yanlış bir doğruyu ösym nin hukukuna göre götürür, oysaki bize göre binler yanlış bir hakikati yerinden bile kıpırdatamaz. bu konunun daha fazla uzatılmamasını istirham ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...