çocukken en nefret ettiğiniz soru...

çocukken hangi soruya sinir olurdunuz...

• annnenimi daha çok seviyorsun yoksa babanýmý ?

Kullanılan: 14 43.8%
  • büyüyünce ne olacaksýn...?

Kullanılan: 4 12.5%
  • ben senin bebekliðini bilirim ..beni hatýrladýnmý bakiim ?

Kullanılan: 3 9.4%
  • yemek yedinmi sen..çabuk sofraya..?

Kullanılan: 2 6.3%
  • aaaa sen hala uyumadýnmý kapat bakýyim gözünü..?

Kullanılan: 2 6.3%
  • hep sokak hep sokak..dersini yaptýnmý sen..?

Kullanılan: 3 9.4%
  • kim yaptý bunnuuuuuu...? ( genelde kýrýlan bozulan yamulan ev alet edavatý için sorulur)

Kullanılan: 4 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    32

s_e_v_a

Active member
En nefret ettiğim soru şu oldu engellimden dolayı sen nerden düştünde böyle oldun gibi sorular beni hem üzüyor hemde nefret ediyorum...

genççevreci

Active member
anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı

gariptir bunu soranlar ya anne tarafından akrabadır ya da baba tarafından aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık

bir defasında hiç yapmayacağım birşeydir ama çok sıkılmıştım bunu neden merak ediyorsunuz teyze öğrenince ne olacak diye cevap vermiştim ama sonradan çok utanmıştım

barýþ

Active member
Annenimi seviyorsun yoksa babanı mı? Bu soruyu sorduklarında soran kişi birini seçmek zorunda olmamız gerekiyormuş gibi cevaplamamızı beklerler Birini seçtiğimizde de zafer kazanmış komutan edasıyla gülerlerdi.Oanki ruh hali berbat Bizlerde şimdi aynını yapıyoruzHerhalde nesilden nesile bu şekilde gitmekte:003:

Garib

Well-known member
en gıcık oldugum ben senin bebekligini biliom tanıdınmı beni dienler yha birsuru insan gelip gidio nerden hatırlıcam bide sole demistin biz bole demistik die cocukluk seylerini anlatıp duruolar :015:
anneni babanı dienlere Dedemi diom olup bitio :005: