Calismak istemiyor musun yoksa?

zeyhak_

Well-known member
Calismak istemiyor musun yoksa?

Bugün?
63301fc.gif

Yarın??
63301fc.gif
63301fc.gif

Ondan Soraki Gün???
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif

OkuLun Bittikten SOnra????
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif

EvLendikten Sonra?????
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif

HayaTının Sonuna Kadar??????
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif
63301fc.gif

EE SaLLa Gitsin Ozaman
biggrin.gif

6cimla9.gif

Haydeeeeee
biggrin.gif
__._,_.

_vatan_

Well-known member
Cevap: Çalışmak istemiyormusun?

oy oy hayvanlar bile çalışmak istemiyo ama sıkıyosa çalışma arkadaş ertesi gün açsın para hemen suyunu çekiyo keşke o arkadaş gibi kafayı sallayıp kurtula bilsek. kafayı sallamayla olsa ben hergün zikir çekerim.
Biri anlatsın şu hayvan kardeşe kafa sallamayla olmuyo çalışması lazım yarın işe bekliyorum onu şunun dediğine bak bide sonsuza kadar çalışmayacakmış nerden bulucaksa parayı Allahım yarabbim ya

DÜZENLİ

Active member

oy oy hayvanlar bile çalışmak istemiyo ama sıkıyosa çalışma arkadaş ertesi gün açsın para hemen suyunu çekiyo keşke o arkadaş gibi kafayı sallayıp kurtula bilsek. kafayı sallamayla olsa ben hergün zikir çekerim.
Biri anlatsın şu hayvan kardeşe kafa sallamayla olmuyo çalışması lazım yarın işe bekliyorum onu şunun dediğine bak bide sonsuza kadar çalışmayacakmış nerden bulucaksa parayı Allahım yarabbim ya

Evet nerden bulaçak parayı bilemiyorum...demekki...insanlar gibi parayı sevmiyor..:003:

_vatan_

Well-known member

çalışmak kaçınılmaz
evde çalış
işte çalış
okulda çalış
çocukların için çalış
çalış çalış çalış...
çalışmk kaçınılmaz ama

ya duy duy görüyon mu öyle kestirmeden kafa sallayıp şirinlik yapıp kurtulucağım sanma
yarın saçı sakalı düzene sok şöyle güzelce tıraş ol takım elbiseyide giy yurt dışından misafirleri karşılamaya gidicez ona göre

DÜZENLİ

Active member

ya duy duy görüyon mu öyle kestirmeden kafa sallayıp şirinlik yapıp kurtulucağım sanma
yarın saçı sakalı düzene sok şöyle güzelce tıraş ol takım elbiseyide giy yurt dışından misafirleri karşılamaya gidicez ona göre

takım elbiseyi alaçak parayı nerden bulaçak..hiç bi şekilde çalişmak istemiyor...o zaman aramizda para toplayalım...benden 5.lira...hadi pamuk eller cepe..:011:

_vatan_

Well-known member

ya ben ona veriyim bi takım elbise siz para toplamayla uğraşmayın ama velakin onu tıraş ettirmeye berber nasıl bulucaz onu bilmiyom işte:D

FaKiR

Meþveret Bþk.

vatan sen al tesbihi eline abim, bosver isi çalisma, iktisatla gecinirsin,
iktisat eden bereket bulur.Tesbih parasida benden olsun :)