bölgeler ve üyeler..

hangi cografi bölgede oturuyorsunuz..?

• marmara bölgesi

Kullanılan: 15 25.9%
  • ege bölgesi

Kullanılan: 11 19.0%
  • karadeniz bölgesi

Kullanılan: 3 5.2%
  • iç anadolu bölgesi

Kullanılan: 13 22.4%
  • doðu anadolu bölgesi

Kullanılan: 7 12.1%
  • güneydoðu anadolu bölgesi

Kullanılan: 2 3.4%
  • akdeniz bölgesi

Kullanılan: 3 5.2%
  • türkiye dýþýnda oturuyorum...

Kullanılan: 4 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    58

mihrimah

Well-known member
evet işlenmiş halde buradan çoruma gider çorum bu işin pazarlamasını iyi yapıyor.:p

Bilmem artık çorumlular size vermiyor:D Neticede çorum'un leblebisi meşhurdur derler.Yolculuk esnasında Gümüşhacı köy))) Merzifon, Amasya (merkez)erbağ, niksar, il ve ilçelerde rastladım çorum leblebisi diye ama tavşanlı'da hiç duymadım.Belki güzergahımız üzerinde olsa şebinkarahisar'da bile rastlardım:p siz arka planda kalmışsınız:)...

ARİF

Well-known member
Bilmem artık çorumlular size vermiyor:D Neticede çorum'un leblebisi meşhurdur derler.Yolculuk esnasında Gümüşhacı köy))) Merzifon, Amasya (merkez)erbağ, niksar, il ve ilçelerde rastladım çorum leblebisi diye ama tavşanlı'da hiç duymadım.Belki güzergahımız üzerinde olsa şebinkarahisar'da bile rastlardım:p siz arka planda kalmışsınız:)...

biz tavşanlı olarak leblebi işinde işte varız mükafatta arka plandayız hizmet olarakta tavşanlıyı siz abilerinize ablalarınıza sorun hizmetler olarak ta size böyle olduğunu söyleyeceklerdir (biraz fazla enaniyet koktu ama )saygıyla ve hürmetle sayın mihrimah sultan.

mihrimah

Well-known member
biz tavşanlı olarak leblebi işinde işte varız mükafatta arka plandayız hizmet olarakta tavşanlıyı siz abilerinize ablalarınıza sorun hizmetler olarak ta size böyle olduğunu söyleyeceklerdir (biraz fazla enaniyet koktu ama )saygıyla ve hürmetle sayın mihrimah sultan.

Hmmm. doğrudur şimdi biz değil İstanbul, Türkiye dünyanın merkezinde olduğumuz için diğer illerden bu konuda herhangi bilgiye sahip değiliz.:D Ama özellikle araştırıcam inş. Var orada görevli dostlarımız ama buralardan gittikleri için hafif gelmiş galiba:p henüz muhabbetine rastalamdık dermişim şaka bir yana daim olsun inş.

efe43

Well-known member
Hmmm. doğrudur şimdi biz değil İstanbul, Türkiye dünyanın merkezinde olduğumuz için diğer illerden bu konuda herhangi bilgiye sahip değiliz.:D Ama özellikle araştırıcam inş. Var orada görevli dostlarımız ama buralardan gittikleri için hafif gelmiş galiba:p henüz muhabbetine rastalamdık dermişim şaka bir yana daim olsun inş.

sorun nasıl ikram edildiğini sorun bakalım:D

Tövbekar1

Well-known member
bu konu tam benlikmiş ama sonradan vakıf oldum hadiseye... egeliler özellikle kütahya hele bide tavşanlım olursa söz konusu müdafaa sebebi çaldırın beni ben sizi ararım:):):) ayrıca leblebi bizim... adresini yazana efe43 abim tadımlık birer avuç gönderir:):)