bir rica...

mihrimah

Well-known member
Mihrimah yada Ahsen Abla birşey danışmak istiyorum.. Yoksa bu gece uyuyamayacağım

Hakkınızı helal edin kardeş görmedim dün gece mesajınızı.

Estf kardeş danışmak değilde fikir alışverişi diyelim inş. buyruğunuzu belirtebilirsiniz gün içinde masait olunca cevaplamaya çalışırım inş. ben olmazsam Ahsen abla da bu konuya değinecektir inş. Selam ve dua ile...

Gül-i İkra

Well-known member
Mihrimah abla buradasın elhamdülillah.. Bizde kaybetmek değil kazanmak vardır! Bu ilkeyle ve 3 S kuralı güderiz sizler gibi. Ben sizlerle olmaktan çok mutluyum .. dün feza abimi de üzdüm .. Hepinizden özür diliyorum..

Velhasıl: Dün gece ben kendimi anlatabildim mi? Herşey sonuçlandı mı ablam?

mihrimah

Well-known member
Mihrimah abla buradasın elhamdülillah.. Bizde kaybetmek değil kazanmak vardır! Bu ilkeyle ve 3 S kuralı güderiz sizler gibi. Ben sizlerle olmaktan çok mutluyum .. dün feza abimi de üzdüm .. Hepinizden özür diliyorum..

Velhasıl: Dün gece ben kendimi anlatabildim mi? Herşey sonuçlandı mı ablam?
estf. Kardeş kendi adıma bir sıkıntı yoktu hiçbir kırgıngık vs. söz konusu değildi ve olmamalıda zaten..Çünkü biz böyle yetişmedik...Bazı değerlerin hakkını zamnını geldiğinde eda etmek lazım o yüzden içiniz rahat olsun bende sizinle olmaktan çok mutluyum bilesiniz, paylaşımlarınızın devamını beklerim...
Ben sizi çok iyi anladım dün gece sadece prosedürü göstermek istedim;)

Selam ve dua ile.

mihrimah

Well-known member
taifei nisa arasında forum dışında bir şeyler dönüyor ama hadi hayırlısı !

Kur'an-ı Kerim'de müttakiler diye bahsedilen 4 gruptaki beşerden sonuncusu olan Salihleri bilirsiniz;)
Onlar birbirlerini Allah için severler, Allah için biraraya gelirler, hedefleri Rıza-i İlahidir.
Forum dışında uhuvvet ve muhabbet var.;):) Bazen bir paragrafta çok şeyler anlatmak istiyorsanız tüm noktalama işaretlerini kullanmak istersiniz böylelikle dilbilgisini de tamamiyle paragrafınızda kullanırsınız.
Gaye belli;) hayırlısı.....