bana hoş geldin yok mu?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
icem ' Alıntı:
Bana hiç kimse hoş geldin dememişti ama :( :( :(

Güyâ şu güneş bizlerle konuşuyor. Der: "Ey kardeşlerimiz! Tevahhuşla sıkılmayınız. Ehlen sehlen, merhaba, hoş teşrif ettiniz. Menzil sizin; ben bir mumdâr-ı şehnâz.

"Ben de sizin gibiyim; fakat sâfî, isyansız, mutî bir hizmetkârım. O Zât-ı Ehad-i Samed ki, mahz-ı rahmetiyle hizmetinize beni musahhar-ı pürnur etmiş. Benden hararet, ziyâ; sizden namaz ve niyaz."

Yahu, bakın kamere. Yıldızlarla denizler, herbiri de kendine mahsus birer lisânla, "Ehlen sehlen, merhaba," derler. "Hoş geldiniz, bizi tanımaz mısınız?" ( Sözler | Lemeât )

Bu orada o hos geldiniz konuları yanlıs yere acılıp bizlerin düzeltmeleri tasındığından :) yoksa torpil yok... hadi gel sana çay ısmarlıyayım yanında da peynir ve simit ;)

cay_simit.jpg

icem

Member
ALLAH RAZI OLSUN İKRAMLAR VE HOŞ DAVETİN İÇİN KARDEŞ._________________________________________________BÖYLESİNE GÜZEL SİTE VE NUR YÜZLERİN ARASINA HOŞ BULMAMAK NE NAKÖRLÜK NE KÖRLÜK OLUR DİMİ? HOŞ BULDUM KARDEŞ HOŞBULDUM.

Eyvàh!

Well-known member
ve aleykum selam icem ...hos geldiniz ...

kiymetinizi bilin bakin cay simit hicbir uye kardesimize bu tur karsilama yapiladi ;D ben kiskandim :p simitte bulunmuyor burda canimda cekti napsamki ::)

abdullahvan

Yeni Üye
esselamünaleyküm hoş geldin _________________________________________________ben vandan abdullah siz kimsiniz_________________________________________________hangi ildesiniz simit yemeye geleyim mi

icem

Member
HuSRaN ' Alıntı:
ve aleykum selam icem ...hos geldiniz ...

kiymetinizi bilin bakin cay simit hicbir uye kardesimize bu tur karsilama yapiladi ;D ben kiskandim :p simitte bulunmuyor burda canimda cekti napsamki ::)

WE ALEYKÜM SELAM KARDEŞ.ALLAH RAZI OLSUN HOŞ KARŞILAMANIZDAN BENDE BUNU ALTIN DA KALMAM SİZE BÖREK YAPARIM ;)

T

Tarihci19

Misafir
icem kardeş hoşgelmişsiniz Uyeliğinizin aktif ve daimi olmasını cenab ı Allah tan niyaz eder hayırlara vesile olmasını temenni ederim...

...

T

Tarihci19

Misafir
deli poyraz deli esiyorsun ama lemaların sessizliği kuzuların sessizliği gibidir bence ona takılmaktan vazgeç..