harp

Well-known member
Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporäre Dosyası oluşturulamadığı için.
böyle uyarı veriyor...bense sabitin avisini koymak istedim..

heysem

Well-known member
avatar , profil resmi degistiremiyorum vede mesajlrim son zamanda tek tklamama ragmen cifter ckmaya basladi sadece bendemi oluyor bu durum yoksa siteden kaynaklanan bir halmidir selametle hayirli geceler .

harp

Well-known member
avatar , profil resmi degistiremiyorum vede mesajlrim son zamanda tek tklamama ragmen cifter ckmaya basladi sadece bendemi oluyor bu durum yoksa siteden kaynaklanan bir halmidir selametle hayirli geceler .
bİzdede ayni sorunlar var kardeŞİm..bİzde ÇÖzÜm İÇİn beklİyoruz .selametle ve dua İle...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
heysem kardeş mesajlarınızın çift çıkması ya tarayıcınızla alakalıdır ya mesaj göndeririken boş sayfa cıkmış ve siz yenilemişsinizdir. Çok nadiren olabilen bir hatadır, site ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Avatar ve profil resimleri kapatmıştım. Şimdi açtım yükleyebilirsiniz..

bİzdede ayni sorunlar var kardeŞİm..bİzde ÇÖzÜm İÇİn beklİyoruz .selametle ve dua İle...

Kardeş sizde nasıl sorunlar var?

Not: Yazı stiliniz çok nahoş. Sizin gibi gençlerin edebiyata daha dikkat etmeleri gerekmez mi?

harp

Well-known member
heysem kardeş mesajlarınızın çift çıkması ya tarayıcınızla alakalıdır ya mesaj göndeririken boş sayfa cıkmış ve siz yenilemişsinizdir. Çok nadiren olabilen bir hatadır, site ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Avatar ve profil resimleri kapatmıştım. Şimdi açtım yükleyebilirsiniz..

Kardeş sizde nasıl sorunlar var?

Not: Yazı stiliniz çok nahoş. Sizin gibi gençlerin edebiyata daha dikkat etmeleri gerekmez mi?
valla abİm bu benden kaynaklanan bİrŞey deĞİl sİteden kaynaklaniyor bu sorun problem ben zaten dİkkat edİyorum bu da benİm yaŞadiĞim sorun ben normal dÜz tÜrkÇe yazdiĞim halde sİtenİn sİstemİ benİm mesajimi rastgele deĞİŞtİrİyor alfanÜmarİk yapiyor bÜyÜk kÜÇÜk harf yapiyor rastgele bu sorunumun acİlen ÇÖzÜlmesİnİ beklİyorum arz ederİm lÜtfen yanİ..selametle ve dua İle..bİrde profİl resmİ koyamiyorum DEMİŞTİM O DÜZELMİŞ SAĞOLUN... profİl mesajida atamiyorum...bİraz yavaŞ ÇaliŞiyor bende forum....