6 ay superadsl 19 ytl

QimiL

New member
İnternetten vazgeçemiyorum diyorsan işte sana özel fırsat! 31 Mart'a kadar gnçtrkcll'lilere özel, Superonline SuperADSL aboneliği 6 ay boyunca aylık 29 YTL yerine sadece 19 YTL!* Kampanyadan yararlanmak için yapman gereken çok basit. Hemen kısa mesaj olarak SUPERADSL boşluk aboneliğini bağlatacağın sabit telefon numarasını yazıp 5010'a gönder (Örnek: SUPERADSL 212xxxxxxx). Gönderdiğin kısa mesaj onaylandıktan sonra 48 saat içerisinde Superonline yetkilileri seninle bağlantıya geçecek. Yani gözün cep telefonunda olsun

* Kampanya, 1024 Kbps 3GB Limitli SuperADSL aboneliğinde gecerlidir.

** Kampanyadan yararlanmak için gönderdiğin ve onaylanan kısa mesaj 2 kontör /0,17 YTL.

Kaynak: Turkcell

Ynt: 6 ay superadsl 19 ytl

QimiL ' Alıntı:
İnternetten vazgeçemiyorum diyorsan işte sana özel fırsat! 31 Mart'a kadar gnçtrkcll'lilere özel, Superonline SuperADSL aboneliği 6 ay boyunca aylık 29 YTL yerine sadece 19 YTL!* Kampanyadan yararlanmak için yapman gereken çok basit. Hemen kısa mesaj olarak SUPERADSL boşluk aboneliğini bağlatacağın sabit telefon numarasını yazıp 5010'a gönder (Örnek: SUPERADSL 212xxxxxxx). Gönderdiğin kısa mesaj onaylandıktan sonra 48 saat içerisinde Superonline yetkilileri seninle bağlantıya geçecek. Yani gözün cep telefonunda olsun

* Kampanya, 1024 Kbps 3GB Limitli SuperADSL aboneliğinde gecerlidir.

** Kampanyadan yararlanmak için gönderdiğin ve onaylanan kısa mesaj 2 kontör /0,17 YTL.

Kaynak: Turkcell

Ama adsli olanların bir işie yaramıyor kapattırıp yeniden mi basvursam ne :S

Merih

Well-known member
superonline nin adsl den bi farkı yok çünkü superonlinede TTNET in altyapisini kullaniyo yani lag,kopma v.s olmaz diye superonline a geçicekseniz hiç geçmeyiniz hatta superonline in daha da kötü oldugunu duydum tek farkı sadece 6 ay indirimli ücret ödiyeceksiniz hepsi bu