Kuran-i Kerim e hakaret!!!!

Eyvàh!

Well-known member
[youtube=425,350]A7Xp2VXFu5Q[/youtube]
:mad: :mad: :mad:
5hr_okuoku.gif

Ps7_kyamettua6.gif

Adf_cehennemazab4np6lf16zdvc1.gif

Samir

Member
Abi bende Kuran'a hakaret eden bi video sandım ilk başta. Ben bir defasında Peygamberimize (sav) hakaret eden bir video ile karşılaşmıştım youtube'de.. O kadar iğrenç karikatürler kullanmışlar ki. Kafirlerin dünyanın en şerefli insanını ve en yüce kitabı bu şekilde aşağıladıklarını sanıyorlar. Oysa cehennemin çukurlarına yuvarlananlar kendileri, ama farkında bile değiller..

allah büyüktür gün dün döner devran döner bu dünyada olmasada ahirette muhakkak ceza ve azap içinde kalacaklardır

ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

tuncerr

Active member
Rabbimin azabı şedittir. Rabbim hem bu dünyada, hemde cehennemde bunların cezasını verecektir. cennet ucuz değil, cehennem dahi lüzumsuz değil.

Kerrar_110

Yeni Üye
Selamun aleykum! Ben yeni üyeyim ve sizin açmış olduğunuz konuyu görünce hemen tıkladım ve kâfir ABD'nin yaptıklarını büyük bir nefretle izledim. Öncelikle ellerinize sağlık demek istiyorum.
Sonra da, sizin bu konudaki hassasiyetinizi de dikkate alarak tarihten bir hatırlatma yapma ihtiyacı duydum. Kur'an'a yapılan bu hakaret yeni değildir. Tarih boyunca bu tür sapıklıklar olagelmiştir.
Bu sapıklıkların en şiddetlisi kanatimce Sıffın Savaş'ında yaşanmıştır. Hz. Ali (as)'a isyan eden Muaviye ve onun yandaşları savaşı kaybedeceklerini anlayınca sinsice bar plan yapmışlar. Ve KUR'AN'IN SAYFALARINI MIZRAKLAININ UCUNA TAKARAK SAVAŞ MEYDANINA ÇIKMIŞLARDIR...
Savaş ve devamındaki olaylar herkesçe malum.
Benim belirtmek istediğim nokta şu:
Şu an ABD'nin yaptığı şeye tepki veren Siz Sünni cemati, Muaviye'nin yapmış olduğu hakareti kabulleniyorsunuz. Ve bu durumu mazur göstermeye çalışıyor, hatta yok sayıyorsunuz.
Muaviye gibi bir Kâfirin hilafetini kabulleniyorsunuz.
Bu gerçekten İslam alemi için acı verici birşey. Her müminin bu durumdan büyük rahatsızlık duyması gerektiğine yürekten inanıyorum. İnsaflıca düşünürseniz, sizin de benim gibi düşüneceğinize inanıyorum.
Allah Kur'an'a el ve dil uzatan bütün herkese lanet etsin...

ayse

New member
s.a ben tek kelime ile kanım dondu diyorum. içimden ilk geçenleri yazıya dökersem biliyorum onlarla aramda fark kalmıcak. çünkü efendimiz s.a.v hiç bir zaman beddua etmemiştir. benim tavsiyem ve ricam bu görüntünün en kısa zamanda burdan silinmesidir. çünkü belki iyi niyetle konulmuştur ama birde şöyle bakmak lazımdır bu kişilere kendilerini önemli hissetme duygusu vermiş olabilir. kıble ekseninde bütünlenmek dileği ile.

Eyvàh!

Well-known member
ayse kardes;

muslumana bugz edilmez demistir Rasulullah s.a.v

kendisi ALLAH ve KUR AN dusmanlarina zaman zaman bugz etmistir ... bi`r-i maune de 70 islam davetcisini sehit eden kilab kabilesine Rasulullah s.a.v 1 ay sure ile beddua ve lanet etmis kabede namaz kilarken kendisi ile alay eden musriklere beddua etmis ve bedir muharebesinde yere serilmisler...

ve butun bunlardan sonra diyebilirizki ; muslumanlara gunahkarda olsalar bedduadan sakinmali , ama gerektiginde din dusmanligi yapanlara beddua ve lanet okumayi dini bir gorev bilmeliyiz ....rabbim hidayete tabi eylesin yada kahhar ismi ile kahri perisan eylesin ...aminnnnnn

ayrica burda durmasinda bir sakinca gormuyorum cunku olurya okuyan kardeslerden birisinin duasini rabbim kabul buyurur da hidayete tabi eyler .... yada........