çok sevdiğim bir kardeşimin sıkıntısı için dua ederseniz!!

vitaliter

Member
sıkıntının türünü bilseydik ona göre dua okurduk. inşirah suresinin tüm sıkıntılara iyi geldiğini söylemişti büyüğümüz. günde 5 defa okunursa sıkıntıların giderileceği hususunda bilgilerimiz var. ayrıca yasin suresi tüm ihtiyaçlar için okunabileceği gibi fetih suresi de sıkıntıları gidermek için okunur. bu yüzden ben bahsettiğiniz kişinin sıkıntılarının giderilmesi için bir fetih suresi okuyacağım inşallah...

mübtela1

Well-known member
sıkıntının türünü bilseydik ona göre dua okurduk. inşirah suresinin tüm sıkıntılara iyi geldiğini söylemişti büyüğümüz. günde 5 defa okunursa sıkıntıların giderileceği hususunda bilgilerimiz var. ayrıca yasin suresi tüm ihtiyaçlar için okunabileceği gibi fetih suresi de sıkıntıları gidermek için okunur. bu yüzden ben bahsettiğiniz kişinin sıkıntılarının giderilmesi için bir fetih suresi okuyacağım inşallah...

biraz zor bir imtihandan geçiyor, hayatı değişmek üzere gerçekten nasıl anlatılır bilemem, ama gerçekten her işte bizim göremediğimiz muhakkak bir hayır var şükürler olsun Rabbim'e çok geçmeden fark edebildi, hepinizden Allah razı olsun kardeşlerim...

rabiya

Active member
s.a memluk abi sana bir duyuru söylemek istiyorum ama nerden yazacagimi bilmiyorum burda tekrar yazsam gelirmi size acaba cvp kl selam ve dua ile...

þifaa

Well-known member
Rabbim sıkıntılarındaki sabrını arttırsın..Her şeyi hakkıyla bilen rabbim sıkıntılı kardeşinizin dualarını kabul etsin inşaallah..

Fettah isminin vesilesiyle feraha ve huzura erdirsin..