Kış günlerinde bir aileyi ısıtmak ister misniz?

kalpsýzýsý20

New member
Selamun aleyküm kardeşlerim.siteye yeni üye oldum.yardıma muhtaç bir ailenin sıkıntıları için dua ararken burayla karşılaştım.bir abla var yaşı 29 kastamonunun bir köyünde oturuyor.65 yaşında eşi var biri 8 diğeri 1yaşında çocuğu var.ablanın eşi bundan 8sene önce safra kesesinden ameliyat olmak için hastaneye yatıyor.hastane masrafların sigorta tarafından ödenceğini sölüyor fakat çıkış da fatura kesiliyor.eşi de bu parayı ödemek için bankadan kredi çekiyor.o günden bugüne kadar aylık 300tl ile geçinmeye çalışıyorlar.150si kiraya giden bu paranın geriiye kalan 150si elektriğe mi gitsin suya mı yiyeceğe mi yoksa 1yaşındaki küçük bebeğe mi?hele bu kış günlerinde yakacak kömürlerinin olmayışı en içler acısı olan yeri.abla çocuğu yüzünden çalışamıyo ayrıca okuma yazması yok işe almıyolarmış.kocasının da yaşı 65 olduğu için hiç biryerde iş bulamıyor.zaten bulundukları yer köy olduğu için iş imkanı da yok.abla çaresizce etrafa el açmak zorunda kalıyo.tesadüfen ben şahit oldum durumlarına gerekli yerlere müracat ettik fakat sonuç alamadık çünkü emekli maaşları olduğu için nekadar alırsa alsın yardım yapmıyolarmış.şimdi sizlerden istediğim bu insanlardan maddi manevi desteğinizi esirgememeniz.ister yüreğinizden bir dua ister bir tas çorba.arayıp halini hatrını sormak isteyenelr için ya da hertürlü bu aile için yardım yapmak isteyenler için bana mail atın ben size gerekli bilgileri vereyim isterseniz araştırın isterseniz arayın moral verin.şimdiden herkese teşekkürler.allaha emanet olun rabbim yar ve yardımcınız olsun.

kalpsýzýsý20

New member
Henüz üyeliğimin aktifleşmesi için mailime onay msjı gelmediği için mail atılmıyo sanırım bana.burdan da iletişimi sağlıyabilriz bu aile hakkında bilgi almak isteyen kardeşlerimiz olursa eğer.selametle.