duanıza ihtiyacım var

behiye

Member
herkeze selam saygılar eğer birlikte aynı anda bir çok kişinın ettiği dua daha etkiliymiş lütfen cuma günü sala ile cuma namazı arasında benım için lütfen dua edin namaza gidenler namazdan sonra ne olur bana dua edin lütfen bu cuma dua edin lütfen unutmayın allah razı olsun

FaKiR

Meþveret Bþk.
Ve aleykum selam kardes, Rabbim yar ve yardimciniz olsun, hakkinizda hayirli olani versin.amin.

Allah'ım! Kur'ân'ı bize, bu risalenin kâtibine ve onun emsali olan zatlara her türlü dert için şifa kıl.

Bize ve onlara, hayatımızda ve ölümümüzden sonra Kur'ân ile ünsiyet ettir.

Kur'ân'ı bu dünyada bir dost, kabirde bir mûnis, kıyamette bir şefaatçi, sırat üzerinde bir nur, ateşe karşı bir siper ve hicap, Cennette bir refik ve bütün hayırlar için bir yol gösterici ve imam kıl.

Bütün bunları bize fazlınla, cûdunla, kereminle ve rahmetinle ihsan et, ey kerem sahiplerinin en kerîmi ve merhametlilerin en merhametlisi olan Rabbimiz. Âmin
.
Allah'ım! Furkan-ı Hakîmin kendisine indirildiği Zâta ve bütün âl ve ashâbına salât ve selâm et. Âmin, âmin.

zerrat

Well-known member
Derdi veren dermanı da verendir şüphesiz Kardeşim.Kimseye kaldıramayacağı yük yüklemez RABB'İMİZ(C.C.)..Sabredin ve sadece O'NA(C.C.) teslim olun.tez zamanda tüm sıkıntılarınızdan Sizi de kurtarsın feraha ulaştırsın Sizi inşaALLAH.Şüphesiz tek yar ve yardımcımız O'dur.

ALLAH'IN RESULU Fahri Kainat Sultanı Peygamber Efendimiz(A.S.M.) üzüldüğünde namaz kılardı en güzel reçetemiz O'NUN Sünnet'ine uymaktır inşaALLAH.

nokiii

Yeni Üye
selamunaleykum arkadaşlar yaklaşık bir senedir işsizim ALLAHA dua ediyorum inşallah hayırlı biriş nasip etsin diye sizde binimiçin dua ederseniz sevinirim allah razı olsun hepinizden.ALLAH herkese hayırlı işler nasip etsin benim içinde.