BeN BeNi BıRaKTıĞıM ZaMaN SeN BeNi BıRaKMa YA RAB

bardak

Well-known member
Elhamdülillahi Rabbil alemin

Esselatu vesselamu aleyke Ya Resulullah

Esselatu vesselamu aleyke Ya Habiballah

Esselatu vesselamu aleyke Ya Seyyide evvelin vel ahirin

566enrv8hz6.gif

Ey efendilerin efendisi Ey dualara cevap veren Ey iyiliklerin sahibi Ey dereceleri yükselten.
Ey bereketleri büyük olan Ey hataları bağışlayan
Ey belaları def eden Ey sesleri işiten
Ey dilekleri veren Ey sır ve gizlilikleri bilen
Ey Bağışlayanların en hayırlısı
Ey yardım edenlerin en hayırlısı
Ey hükmedenlerin en hayırlısı
Sen bütün kusur ve noksan sıfatlardan münezzehsin, Senden baska İlah yok ki bize imdat etsin.
Emân ver bize, emân diliyoruz. Bizi Cehennemden kurtar.

120j7m1.gif

MÜMİNLER O KİMSELERDİR Kİ,ALLAH ANILDIĞI ZAMAN KALPLERİ TİTRER.KENDİLERİNE ALLAH!IN AYETLERİ OKUNDUĞU ZAMAN ONLARIN İMANLARINI ARTTIRIR VE YALNIZ RABLERİNE TEVEKKÜL EDERLER.
(ENFAL:2)

De ki: O, ALLAH birdir. ALLAH sameddir. O, doğurmamış ve doğmamıştır. Onun hiçbir dengi yoktur.

(112-ihlas Suresi)

De ki: "Göklerden ve yerden sizlere rızık veren kimdir? Kulaklara ve gözlere malik olan kimdir? Diriyi ölüden çıkaran ve ölüyü diriden çıkaran kimdir? Ve işleri evirip-çeviren kimdir? Onlar: "Allah" diyeceklerdir. Öyleyse de ki: "Peki siz yine de korkup-sakınmayacak mısınız?

(Yunus Suresi, 31)

::::Ve Allah ile beraber başka bir ilaha tapma. O'ndan başka ilah yoktur. O'nun yüzünden (zatından) başka her şey helak olucudur. Hüküm O'nundur ve siz O'na döndürüleceksiniz. (Kasas Suresi, 88) Allah ile beraber başka ilahlar edinme, yoksa kınanmış ve kendi başına (yapayalnız ve yardımcısız) bırakılmış olursun.

(İsra Suresi, 22)

566enrv8hz6.gif