aminnn

Eyvàh!

Well-known member
Ya Rabbi
Kusurları gören değil kusurları örtenlerden,
Teselli arayanlardan değil teselli verenlerden,
Anlayış bekleyenlerden değil anlayış gösterenlerden,
Yalnız sevilmeyi bekleyenlerden değil sevenlerden olmamıza
Yardım et...

Allâh'ım, bana işimde sebat, doğru yolda olduğum zaman kararlılık ve azim ver. Nimetine şükür ve sana güzel kulluk etmeyi nasib eyle. Bana selim kalb, doğru konuşan dil ver. Bana, ancak Sen'in bildiğin tüm iyilikleri ver; ve ancak Sen'in layıkıyla bildiğin tüm kötülüklerden beni koru! Senden gizli kalmayan bilerek veya bilmeyerek işlediğim bütün günahlardan beni bağışla! Günahlarımı setret, beni bu dünyada ve âhirette günahlarım sebebiyle insanlar önünde mahcub ve rezil etme! Hatalarımızı, sevaplarla değiştir.
Amin...

SaYa

Well-known member
Ya Rabbi
Kusurları gören değil kusurları örtenlerden,
Teselli arayanlardan değil teselli verenlerden,
Anlayış bekleyenlerden değil anlayış gösterenlerden,
Yalnız sevilmeyi bekleyenlerden değil sevenlerden olmamıza
Yardım et...

Allâh'ım, bana işimde sebat, doğru yolda olduğum zaman kararlılık ve azim ver. Nimetine şükür ve sana güzel kulluk etmeyi nasib eyle. Bana selim kalb, doğru konuşan dil ver. Bana, ancak Sen'in bildiğin tüm iyilikleri ver; ve ancak Sen'in layıkıyla bildiğin tüm kötülüklerden beni koru! Senden gizli kalmayan bilerek veya bilmeyerek işlediğim bütün günahlardan beni bağışla! Günahlarımı setret, beni bu dünyada ve âhirette günahlarım sebebiyle insanlar önünde mahcub ve rezil etme! Hatalarımızı, sevaplarla değiştir.
Amin...

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn