KARDEŞLER BİLENİNİZ VARMI....

FaKiR

Meþveret Bþk.
a.s , anlamini bulmak istedigin kelimenin ustune iki defa tikla ,(sonra hokus pokus de :D ) lugat karsini cikiveriyo otomatikmen.

lafzadi

Active member
fezapilotu ' Alıntı:
a.s , anlamini bulmak istedigin kelimenin ustune iki defa tikla ,(sonra hokus pokus de :D ) lugat karsini cikiveriyo otomatikmen.
dalgamı geçiyosun ciddi bir şey soruyorum...farkındaysan_________________________________________________eferin feylozoft beeeee hemende çıkıverdii

T

Tarihci19

Misafir
lafzadi, fezapilotunun söylediği doğru, galiba sen öyle bir şey olacağı ihtimali düşünmedin :)

Sergerdan

Well-known member
hadim ' Alıntı:
slm ben 9 yaşındayım biz annemle annı bilgisayardan kayıt olabilirmiyim ???
Olabilirsin küçük kardeşim.Hatta hemen ol. :) :angel:

Ama foruma girmeden önce masaüstündeki internet işaretinden en alttaki özellikleri tıklayıp TANIMLAMA BİLGİSİ sil yaparsanız farklı zamanlarda girip kendi kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarsınız.Yoksa hep aynı kişi için açılır.

H

hadim

Misafir
bu mesajı kızım gönderdi bn zaten üyeyim kızımıda yaptım fakt açınca bazen benim ismim çıkıyor.sık sık girdğim zaman şifre yazmadan ben girebiliyorum aynı anda ben kapattıktan sonra başka üye aynı bilgisayardan nasıl girebilir onu öğrenmek istedim.ayrıca yaş sınırı varmı?saygılar... :)

Sergerdan

Well-known member
hadim ' Alıntı:
bu mesajı kızım gönderdi bn zaten üyeyim kızımıda yaptım fakt açınca bazen benim ismim çıkıyor.sık sık girdğim zaman şifre yazmadan ben girebiliyorum aynı anda ben kapattıktan sonra başka üye aynı bilgisayardan nasıl girebilir onu öğrenmek istedim.ayrıca yaş sınırı varmı?saygılar... :)
Yukarda yazdım galiba,işe yaraması lazım.Siz çıktıktan sonra tanımlama bilgisini sil yapın,o zaman o kendi adıyla girebilir._________________________________________________Yaş sınırı yok hatta mümkünse sadece çocuklar girsin. :)

Merih

Well-known member
Foruma giriş yaparken
Sürekli Bağlı Kal:
kutucugundaki onay işaretini kaldırıp rumuz ve şifrenizi giriniz Sürekli Bağlı Kal: seçenegini aktif ettiğiniz için diğer üyelik ile devamli şifre sormadan giriş yapıyorsunuz

H

hadim

Misafir
ya sağolun ama tam olarak anlamadım daha açık anlatabilirmisiniz mas üstünden nerey girmem lazım mausumu sağ tıklamam lazım yoksa başka yerdenmigirecem anlamadım ??? .(

Merih

Well-known member
Foruma ilk giriş yaptığınız zaman yukarıda sol köşede Rumuz ve Şifrenizi girdiğiniz kısım var o kısımda Sürekli Bağlı Kal: seçenegi var foruma giriş yaparken Sürekli Bağlı Kal: seçeneginin karşısında onay işaretini kaldırın ve öyle giriniz ayrıca bi öneride daha sunuyum forum ile işiniz bittikten sonra yukarıdaki Menülerden Çıkış butona basarak çıkış yaparsanız bir sorununuz olmaz.

Sergerdan

Well-known member
hadim ' Alıntı:
ya sağolun ama tam olarak anlamadım daha açık anlatabilirmisiniz mas üstünden nerey girmem lazım mausumu sağ tıklamam lazım yoksa başka yerdenmigirecem anlamadım ??? .(
Mavi internet explorer sembolü var ya,dediginiz gibi sag tıklayıp çıkan şeylerin içinden ÖZELLİKLER i tıklıcanız.Sonra kocaman tanımlama bilgisini sil var,onu tıklıcanız.Tamam inş sonra yeni üye olur gibi üye olup,her defasında kim girecekse foruma böyle yapıp girecek.

Merih

Well-known member
Gerek yok Cookiesleri silmeye yukarıdan Çıkış Butonunu tıklayın
logout.gif

bu butona tıklayın yukarıdan üye olabilirsiniz

H

hadim

Misafir
Benim şu halimi servisi çıldırtan müşteriye benzedi aynı .( yaa kusura bakmayın ama kendi ismimin üzerine tıkladım ama sizin dediğiniz gibi sürekli bağlı kal diye bişey görmedim???başka yerden girmem lazım onuda ben bilmiyorum sizi meşgul ettğim için ayrıca özür diliyorum sakın kızmayın olurmu?bilmemk değil öğrenmemek ayıp sizi kendimden bildiğim için bu kadar rahat sordum saygılar_________________________________________________ayrıca aynı anda yazıyoruz ki gönderdikten sonra cevbı görüyorum ama biraz geç oluyor tamam kususra bakmayın_________________________________________________ve biz ikimizde üyeyiz şu an ki sıkıntım ben kapattıktan sonra açtığımda başka üye nasıl giriş yapacak.

Merih

Well-known member
hadim ' Alıntı:
Benim şu halimi servisi çıldırtan müşteriye benzedi aynı .( yaa kusura bakmayın ama kendi ismimin üzerine tıkladım ama sizin dediğiniz gibi sürekli bağlı kal diye bişey görmedim???başka yerden girmem lazım onuda ben bilmiyorum sizi meşgul ettğim için ayrıca özür diliyorum sakın kızmayın olurmu?bilmemk değil öğrenmemek ayıp sizi kendimden bildiğim için bu kadar rahat sordum saygılar_________________________________________________ayrıca aynı anda yazıyoruz ki gönderdikten sonra cevbı görüyorum ama biraz geç oluyor tamam kususra bakmayın_________________________________________________ve biz ikimizde üyeyiz şu an ki sıkıntım ben kapattıktan sonra açtığımda başka üye nasıl giriş yapacak.

Forumun en üst kısmında Ana Sayfa Risale-i Nur .... diye giden menü var o menün sonunda Çıkış Butonu var
logout.gif

Şeklinde o butona basın ardından Diğer Üyelik ile giriş yapınız