Hatim İndirelim Mi Kardeşler ?

ErtgrL

Member
Buraya gelen o kadar kişiyiz Bende bu gün kayıt oldum. İnşallah bana faydalı olucaksınız.Boyle bir şey duşundum de zaten çalışmalar oluyormuş. Ama ben denk gelemedım :( Onun için bir daha başlasın istedim. Tabi sizlerin katılımıyla olucak birşey bu.

Burada çok rahat bir şekılde hatim dagıtabılırız o kadar kişi gelıyor bir çok kişinin almak için yarışacagından emınım ben onun için burdayım demıştım başka bir yerde de :) İnşallah sayenızde kendımı bulucam bende.

Burada dagıtalım hatimi bittikten sonra bir daha başlarız..Ben başlıyorum sırayla cuzlerı alırsınız hangısını aldıysanız onu yazarsanız karışmasın :) Eger kımse almazsa inşallah ben bıtırmeye çalışırm ama alacagından emınım :)

Ben Başlıyorum O zaman İnşallah hepımıze hayırlı olur.

1. cüzü ben alayım okumam pek iyi olmadıgından fazla okuyamıyorum inşallah zamanla oda oturur :) En kısa zamanda dıgerlerınınde alınacagından eminim ben :) Hadi hayırlısı.

1.cüz-ErtgrL(aldım)

ErtgrL

Member
1.cüz-ErtgrL
2.cüz-dicle
3.cüz-dicle
4.cüz-dicle
5.cüz-dicle

Allah razı olsun dicle :) Evet bunlar alınmıştır burdan devam edelım.. bir de alanlar benım üstte yaptıgım gibi önceden alınanları da yazarlarsa hangılerının alındıgı daha net bir şekılde belli olur :)

ErtgrL

Member
olsun kardeşim :) bağışlayalım. BEn tam anlamadım ama ? bunu okumayalım mı bendekını mı bıtırelım dıyoısun ? bitti demişsin o zaman buna devam edelim işte zaten 5 tane alınmış sende alırsın 15 tane :D bişe kalmaz :)

ErtgrL

Member
aaa okumadım :) ya denklemlerde sorunum yok merak etme matematık okuyorum ben :) orayı hiç fark etmemışım :)

1.cüz-ErtgrL
2.cüz-dicle
3.cüz-dicle
4.cüz-dicle
5.cüz-dicle
6.cüz-HayaLeT
7.cüz-HayaLeT
8.cüz-HayaLeT
9.cüz-HayaLeT
10.cüz-HayaLeT

Allah razı olsun :)