Daraldınızmı?OKUYUN LÜTFEN

hulusi

Well-known member
okafi.jpg

Ve sen yine denendiğinde

ve yine kalbin daraldığında

ve yine bütün kapılar yüzüne kapandığında

ve yine ne yapman gerektiğini bilemediğinde...

Uzun uzun düşün ve hatırla yaratanını!

Allah kuluna kâfi değil mi?

(Zümer/36)

ebrar172

Well-known member
Allah bin kere razı olsun mübareğim...
yaraya , yaralıya bundan güzel merhem , deva olur mu..?

Sonsuz Hamdü Senalar olsun Rabbim....
Sen yaraya çare...yokluğa varlıksın...
Sen ki...kimsesiz gönüllerin Sahibi...
Senden güzel Kimse Senden Başka Kapı...yoktur alemde...
Kafi Allahım Kafi...
Varlığın her yaraya , Hükmün her devre Kafi...

hulusi

Well-known member
Allah hepinizden razı olsun
Rabbim kullarını biliyor ki şu sınırlı yerde dahi şahidiz ki ne kadar aciz ve Rabbe sonsuz derecede muhtacız.Ayeti kerime öncelik muhtac olduğum nefsim içindi sizlerde paylaşmak istedim.Kaç gündür burdan açıp okuyorum ama yazamadım.Baki selam ve dua ile kardeşlerim

ebrar172

Well-known member
hulusi...durup durup burada buluyorum kendimi...
Allah daimen razı olsun sizden...ferahlıyorum her okuduğum da...

Kafisin Allah'ım Kafisin...Yaraya tek merhem Sensin...
Zerre-i miskal ümitsizlik yoktur...Çünkü Sen Varsın...

hulusi

Well-known member
EyvAllah mübarek şahsım adına sevindim sizler gibi alicenab kardeşlerimden dua alıyorum.Emin olun ebrar kardeşim sizden çokda farkım yoktur kaç gündür.Dertler farklı olsada aynı ilaçla sızılarımız diniyor Hamdolsun Rabbime binlerce şükürler ki iman gibi muthiş bir nimetten mahrum bırakmadı bizleri.
Rabbi bulan neyi kaybeder
Bismillah:Allah iman edenlerin dostudur,onları karanlıktan Nura çıkarır.En büyük Nur sahibine emanetsinizi değerli kardeşlerim.

leylak

Active member
Tam da bu kadar denk gelir subhanAllah! bu müşkil'den çıkamayınca sana bırakıyorum Allahım zaten hayatıma baktığımda benim programladığım değil hep senin programladığın şeyleri yaşamış vede hala yaşıyorum dedim ve acizliğimle müşküllerimizi ancak sen halledersin çaresizlerin çaresi kimsesizlerin kimsesi sensin Allahım! diye dua ettim.
YA KAFİ! YA ŞAFİ! YA MUAFİ! HÜVALLAH

hulusi

Well-known member
Leylak kardeşim Rabbimin inayeti sizinle olsun.Tüm kardeşlerimin sıkıntılarını gidersin,yüreklerimize inşirah lütfetsin..amin
İlyas kardeşim hoş geldiniz.Şahsım adına takriben iki yıla yakın burdayım ve burda olmak mutlu ediyor ve hamd ediyorum.Kardeşlerimin her biri ayrı ayır değerlere sahip Allah sizden ve onlardan razı olsun dua ile kardeşim