aramızda tarikat ehli kardeşler var mı?

osman1518

Yeni Üye
sevgili kardeşler;bu konuyu açacak başka yer bulamadım,bu yüzden burayı uygun gördüm.hata ettiysem affola.gelelim konuya;acaba aranızda bir tarikata intisap etmiş kardeşlerimiz var mı?ben de hak bir tarikata katılmayı,bir mürşide bağlanmayı isterim ama bu imkanım yok.siz bu şansa eriştiniz mi?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
sevgili kardeşler;bu konuyu açacak başka yer bulamadım,bu yüzden burayı uygun gördüm.hata ettiysem affola.gelelim konuya;acaba aranızda bir tarikata intisap etmiş kardeşlerimiz var mı?ben de hak bir tarikata katılmayı,bir mürşide bağlanmayı isterim ama bu imkanım yok.siz bu şansa eriştiniz mi?

Ehli Sünnet vel Cemaat tarikatlar malumdur ve bu tarikatlar işleyiş olarak dernek ve vakıflar adı altında da hizmet vermektedirler. Tarikat mesleği biraz ağır bir meslek olduğu için her mümin her tarikatın şartını kaldıramayabilir. Sizin meşrebinize hangisi daha uygun ise o tarikatların internette web adresleri de vardır oradan onlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ancak Kur'an ve Risale-i Nur sohbetlerimize iştirak ederek bu sohbetlerden de istifade etmenizi tavsiye ederiz. Sohbetlerimize katılmak isterseniz bu adresden : Bize Yazin - İslami, Dini - Risale-i Nur Forum - Bediuzzaman Said Nursi - Nur Cemaati ve Nur Hizmetleri - Dini site, islami site, Kuran, Meal, Dini Sohbet iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. En kısa süre içinde sizinle iletişim kurulacaktır.