Yillik Hatim Programi

FaKiR

Meþveret Bþk.

Kardes sitelerden olan [URL="http://www.Kuran.tv"]www.Kuran.tv [/URL] nin hazrlamis oldugu yillik Kur'an i Kerim hatimi programina su anda 1574 kisi basvurmus olmakta,
sizlerde gunde 1sayfa okuyarak hergun bir hatim sevabina ortak olmak istermisiniz?

Yıllık Kur'an-ı Kerim Hatim Programı
İsim
E-Posta Adresiniz
Katılmak İstediğiniz Program
Yılda 1 Hatim *
2 Hatim
** * Program günde "1" sayfa ile başlayıp; daha sonra "4" sayfa ile tamamlanmaktadır.
** Program günde "2" sayfa ile başlayıp; daha sonra "10" sayfa ile tamamlanmaktadır.
Hatim programınızı kontrol etmek için tıklayın

Toplam Başvuru Sayısı: 1574 (Toplu başvurular hariç)
Toplu başvurular için zulfikar@kuran-ikerim.org adresine mail atabilirsiniz.

sibel1

New member
selamunaleyküm.bu yıllık hatime bende kayıt oldum ama bi sorun var galiba bu hatimle ilgilenen yetkili kimse yardımcı olmasını istiyorum.slm ve dua ile..

Kuran_tv

Yeni Üye
Değerli Kardeşlerimiz;

Kuran.tv olarak attığımız mailler, "hotmail" kullanıcılarına malesef ulaşmamaktadır. Bunun için başvurularınızın neticesini ve okumanız gereken listeleri Kuran.tv adresinden takip ediniz.

Diğer problemler için hatim programı ile alakadar olan arkadaşımıza zulfikar@kuran-ikerim.org adresinden mail atabilirsiniz.
Bizden kaynaklanmayan bu aksaklıktan dolayı özür dileriz.

Selamlar...
www.Kuran.tv / Yusuf

aslý1979

Active member
Selamün aleyküm bende yıllık hatime başvurdum. ancak mesaj gelmedi.ancak excelden indir dedi.bende indirdim.orada ise örnekteki gibi
bir program çıktı.12 eylülde 428.sayfadan başlayan bir çizelge çıktı.bende önceki hatim pogramınıza mail adesimi yolladım burada da kayıtlı değilsiniz yazdı ben şimdi ne yapmalıyım.vebal altında kalmak istemem yardımcı olursanız çok sevineceğim.hayır işleyelim derken tersine dönmesin çok üzülürüm.

Son düzenleme: